Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11604323/the-ordinary-glycolic-acid 110kn, a inace ne kosta ni 10 eur. Nevjerojatan broj lajkova. Pretjerane cijene i na ostalim TO proizvodima.
2021 07 25
Pretjerivanje s cijenama je stalna pojava. Još ne kužim kaj se ljudi toliko pale na tu Zaru,krpe ko krpe,onda cijene parfema su u 99% slučajeva pretjerane,a također i marke poput Guessa,Liu Jo,CK-a,Karla Lagerfelda i slično,a najjače mi je kad cura s 0 pozitivnih recenzija prodaje torbu recimo za 600 ili više kuna...I još mrzim u opisu artikla kad piše: skupo je plaćeno,da možda i je tj. vjerojatno je ali draga ti si taj artikal nosila 6 mj,godinu-dvije,nebitno to sto je on skupo plaćen je prošlo svršeno vrijeme...Ne znam,svatko neka radi kako želi dok pošteno radi,znam samo da ja te"nabijače" cijena ne podržavam.
2021 08 02
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/12522441/haljina-like-zara Haljina like zara, pa 220kn. Samo ne znam po cemu je to like zara. I jos hrpa lajkova. Pa lol.
2021 08 30
https://mojekrpice.hr/nv-klc-277499 po 10 kn kom prodaje piercing nakit koji kupi na ebayu po 50 lipa/kom lot od 120 komada. bljuc
2021 08 31
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/12564542/la-jupe-haljina Zbog par mucica cijena haljine opala za 200 kn! Šta zbilja?! x-)
2021 09 01
chanel premiere 50 ml 1150 kn 🤣🤣🤣🤣
2021 09 26
Bok cure, neki dan sam tražila kožne gležnjače i naletim na prodajni post za jedne gležnjače kakve iste sam kupila prije 5-6 godina, nosila ih dugo...nebitno. Ja sam ih u centru Zagreba platila 1200kn, nisu bile na sniženju. Vidim da ih tu ženska prodaje za 2450!!! Nisam mogla odoljeti, poslala sam joj poruku i ovo joj sve napisala. Naravno da se uvrijedila i odbrusila mi da šta mene briga za koliko ona prodaje. Tako je, možemo to i tako gledati. Ali s druge strane, takvim gadurama želim sve najgore na Krpicama. I da ih karma ošamari pošteno. Molim lijepo 😁😈😆
2021 09 26
> MarijaRubcic: > Bok cure, neki dan sam tražila kožne gležnjače i naletim na prodajni post za jedne gležnjače kakve iste sam kupila prije 5-6 godina, nosila ih dugo...nebitno. > Ja sam ih u centru Zagreba platila 1200kn, nisu bile na sniženju. Vidim da ih tu ženska prodaje za 2450!!! > Nisam mogla odoljeti, poslala sam joj poruku i ovo joj sve napisala. Naravno da se uvrijedila i odbrusila mi da šta mene briga za koliko ona prodaje. > Tako je, možemo to i tako gledati. Ali s druge strane, takvim gadurama želim sve najgore na Krpicama. > I da ih karma ošamari pošteno. > Molim lijepo 😁😈😆 Ne, ne možemo to tako gledati jer su krpice nius portal za preprodaju, i lijepo piše u pravilima. Ona se registrirala na krpice i prihvatila njihove uvjete, tako da ta izjava ne stoji :D
2021 09 27
https://mojekrpice.hr/items/zene/12685918/nova-borboleta Ovakvu dobijes besplatno uz kupnju ili casopis
2021 10 05
Na mom profilu mozete zato pronaci puno puno jeftiniju odjecu :) po 20 kn rasprodaja :) pogledajte, javite se :)
2021 10 06
> pab2314: > > BelieveDreams: > > Cure očito nemate pametnijeg posla nego ovdje komentirati tko prodaje po kojoj cijeni. Ako vam se ne sviđa odite u dućan i kupite tamo, a ne blatiti ovdje nekoga bez razloga. > nitko vas ne blati, samo komentiramo ono sto je istina, ak smatrate da je u redu kupit sve kape sa police po 39kn i tu ih prodavat po 120kn, dajte, ja sam kazem da pretjerujete, necu vam ih ni kupit ni ukrast😂 nisam cak ni pisala da imate cijeli profil na tu foru, majicu koju sam kupila za 30 kn prodajete za 100kn vise. al dobro kazem, meni ne štetite samo da kupim od vas i nakon tog vidim cijenu iz ducana nebi bila sretna Slažem se . A imaš i pravo reći svoje mišljenje. .
2021 10 08
Stojim pri onome da svatko ima pravo staviti cijenu koju on smatra da je opravdavajuća za njegov proizvod no treba biti realan. Neka se nitko ne uvrijedi, ali ovdje na krpicama kupujemo zato što često nađemo povoljniju novu/kao novu odjeću nego u regularnim prodavaonicama i samim tim cijena nebi trebala biti kao u prodavaonici no svatko ima pravo da stavi cijenu koji on želi ali u tom slučaju slabije ide prodaja i ako svaka roba ima svog kupca. Naravno nećemo staviti niti najnižu moguću cijenu jer ipak trebamo imati i neki profit od prodaje zato što nam je na kraju krajeva cilj da se riješimo viška krpica i nešto zaradimo, već je dovoljno da budemo realni s cijenama.
2021 10 13
> Lela277: > Možda je zenama to jedini prihod zarade,možda im treba novac jer imaju bolesno dijete doma ili nesto treće.Meni se neda čekati s Aliexpressa da mi stigne tri do četri tjedna pa nekada kupim od žena bez obzira sto je cijena duplo veća.Neke su tu ovako pa ako prodaju prodaju ako ne nikome nista dok drugima zbilja treba taj novac.I zasto bi netko prodavao stvari za 5kn ako je platio 500?Ja osobno nikad ne bi.Šta prodam majicu za 5kn i pt je 20 samo gubim vrijeme onda.Svatko se pokrije s onoliko koliko ima novaca.Najbolje da besplatno svi daju robu da ne bi bilo serifa za cijene ovdje.Stvarno pojedine žene nemaju pametnijeg posla.Odite raditi po 12h na poslu pa vam neće biti dosadno.Ako vam ne odgovara cijena odite u ducan pa kupite tamo onda. i opet, KRPICE NISU ZA TO. Registracijom na krpice ste prihvatili NJIHOVA pravila, a preprodaja je zabranjena.
2021 10 14
> Lela277: > Možda je zenama to jedini prihod zarade,možda im treba novac jer imaju bolesno dijete doma ili nesto treće.Meni se neda čekati s Aliexpressa da mi stigne tri do četri tjedna pa nekada kupim od žena bez obzira sto je cijena duplo veća.Neke su tu ovako pa ako prodaju prodaju ako ne nikome nista dok drugima zbilja treba taj novac.I zasto bi netko prodavao stvari za 5kn ako je platio 500?Ja osobno nikad ne bi.Šta prodam majicu za 5kn i pt je 20 samo gubim vrijeme onda.Svatko se pokrije s onoliko koliko ima novaca.Najbolje da besplatno svi daju robu da ne bi bilo serifa za cijene ovdje.Stvarno pojedine žene nemaju pametnijeg posla.Odite raditi po 12h na poslu pa vam neće biti dosadno.Ako vam ne odgovara cijena odite u ducan pa kupite tamo onda. Nema problema. Neka registriraju obrt.
2021 10 17
> Desinićka: > > Lela277: > > Možda je zenama to jedini prihod zarade,možda im treba novac jer imaju bolesno dijete doma ili nesto treće.Meni se neda čekati s Aliexpressa da mi stigne tri do četri tjedna pa nekada kupim od žena bez obzira sto je cijena duplo veća.Neke su tu ovako pa ako prodaju prodaju ako ne nikome nista dok drugima zbilja treba taj novac.I zasto bi netko prodavao stvari za 5kn ako je platio 500?Ja osobno nikad ne bi.Šta prodam majicu za 5kn i pt je 20 samo gubim vrijeme onda.Svatko se pokrije s onoliko koliko ima novaca.Najbolje da besplatno svi daju robu da ne bi bilo serifa za cijene ovdje.Stvarno pojedine žene nemaju pametnijeg posla.Odite raditi po 12h na poslu pa vam neće biti dosadno.Ako vam ne odgovara cijena odite u ducan pa kupite tamo onda. > Nema problema. Neka registriraju obrt. Lela227 je u pravu..U mom slučaju ovo mi je pomoć pri egzistenciji i za moju obitelj..svatko se bori na različite načine..najbolje da nas država oporezuje i za ovo..
2021 11 03