Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak- koverta samo za slanje dokumenata.....Vam poznato???

Dođem poslati ogrlice,a žena mi kaže da ne mogu više slati u koverti..od sada isključivo se dokumenti šalju kovertom,a sve drugo kutijom... jel tako i kod Vas??... ili da odem na drugi kiosk??? ... ako je bila tema o tome...promakla mi..pa me upozorite odmah,da ovu obrišem....
2013 10 27
ja sam slala dvije majice u kuverti u čet..i nije mi niš rekla prodavačica da se nebi moglo..odi na drugi kiosk :)
2013 10 27
pa po njihovom pravilniku i je tako od pocetka radnica se samo drzi toga, a sad su mozda samo postrozili njima sefovi samo na dobru volju tete na kiosku mozes slat u koverti bez obzira jel malo i stane, prodavacica time riskira svoj posao jer se ne drzi pravilnika ako tako salje.. preostaje ti samo trazit, mozda naides na neku koja hoce riskirat...ja kod muskih iman najvise srice [:hihot]
2013 10 27
Oooo da ni moja Tisak-teta više neda u kovertu [:place] [:vrti]
2013 10 27
a neki daju neki ne daju, ovisi..ja sam prije mogla u kuverti poslati bilo sta, ali sada visse ne [:tuzan]
2013 10 27
U petak sam slala...2 ogrlice u kutiji...prestrašno... [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 10 27
i meni su počele stalno to napominjati... [:vrti]
2013 10 27
meni danas stigla torbica u koverti :) negdje ipak još daju koverte :D
2013 10 27
Meni je njih više s kioska reklo da imaju naredbu,a i da na koverti piše da je za dokument (ja nisam zagledala). Inače sam tu i tamo znala proći da pošaljem majicu u koverti, s jednom sam se posvađala jer mi nije htjela dati da pošaljem u koverti -da ona ne smije dati ako nije dokument! [:vrti]
2013 10 27
da, sve ovisi na koji kiosk odeš. meni su već par puta rekle da ne mogu ništa osim papirnatih stvari slati u kuvertama jer se kao kuverte lako poderu, pa se stvari gube :)
2013 10 27
meni je jednom teta oxfordice upakirala u kuvertu [:hihot]
2013 10 27
mislim da to sve ovisi od gospođa na kiosku, mada koliko znam u pravilu, trebalo bi biti, koverta samo za papire, dokumente [:pospan] unazad par dana poslala sam par sitnica u koverti, mada su mi ranije rekle da to ne mogu, ali možda zato što nije bilo nigdje kutija, pa su se smilovali, ali stvarno znači sitnice... (kao nakit ili možda neka tanja majica) isto tako sam dobila 2 paketa u koverti, što me je začudilo, jer je koverta bila "puna" [:smije] tako da ispada da pravila i nema... ovisi o njima... [:zaljubljen]
2013 10 27
ja do sada nisam imala problema s tim [:smijesi] nadam se da će tako i ostati [:zaljubljen]
2013 10 27
ja imam dvije koje mi ne daju kovertu pa kad ih vidim okrenem se i odem i dođem ponovno u drugu smjenu i dobijem [:kesi] tako je bar za sad
2013 10 27
ja sam kad se dogovaram s nekim za poštarinu počela napominjat da više ne šaljem u koverti, jer mi se već par puta dogodilo da se dogovorimo za takvo slanje, cure mi uplate 5 kn poštarine, a ja ju na kraju platim 10. mislim, nije da ću propast za tih pet kuna, al ono...
2013 10 27
1 2 3