Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Izbor torte

Cure moje [:poljubac] Dal koja od vas iz Zga zna neku jeftinu slastičarnu ili ženu koja kući pravi torte a da nije preskupa a da su torte wau i okusom i naravno izgledom [:smije] [:smije] [:smije] Trebala bih tortu za oko 100ljudi pa da ne bude preskupo Svi prijedlozi, savjeti i preporuke su dobro došleeee [:jezik] [:jezik]
2013 10 28
bez 1000kn nećeš proći
2013 10 28
Evo, korisnik 23 je dala link. Normativ ti je 16 krišaka po torti, za 100 ljudi to je cca 6 torti. Jedna torta bi bila prevelika i teško prenosiva pa bi se vjerojatno urušila. Eventualno bi mogla dobiti popust na količnu kod nekoga. Ali ne za manje od 1000 kn. Osobno, nisam ljubiteljica konditorskih torti. Previše margarina. Verzija s više manjih je možda i bolja, zbog šarolikosti okusa. Neki vole klasično orahovanje u biskvitu, neki čokoladu, neki voće... Ovime pokriješ sve.
2013 10 28
definiraj preskupo. svi bi kupili za kunu, a prodali za tri soma istih [:smije]
2013 10 28
Curke su dobro rekle...ja se inače bavim sa tim i znam kako se cijene kreću.Sve zavisi koja torta i kako ukrašena....a pretežno u slalstičarnicama ide po komadu završene torte od 10-15 kn.
2013 10 29
Je l znate nekoga tko radi doma kolače? trebali bi mi neki kolači za 10 ljudi, a nisam nikad ovako private naručivala, a sad bih malo uštedila pa eto.. ako imate preporuku.. sorry što upadam u temu, qali sjetila me [:zaljubljen]
2013 11 25