Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Otvaranje tema na krpicama - moguća pojašnjenja

Dakle, zar nije moguće da u temu napisete što njome želite postići? A ne da li je netko, jeste li... itd itd. U čemu je problem? Ako nešto tražite tipa čizme - tema - ČIZME XY a ne jel ima netko i nema dalje u temi.. Stvarno vas ne razumijem?
2013 10 28
možda nemože to što traži naći. pa postavi pitanje preko teme..isto tako možda netko od korisnica to ima,ali nije još stavila na "moje krpice"
2013 10 28
ne razumiješ.. dakle tipa sad ja trazim vesticu na puf rukave.. onda ne otvorim temu IMA LI TKO.. i to je cijeli naslov teme? umejsto da se napiše VESTICA PUF RUKAVI.. razumiješ šta zelim reć?
2013 10 28
Pa kamufliraju ono trzim/nudim jer se to ne smije, a ako stavi naslov" jutro je,hoceli se netko" pa nastavi mjenjat /kupit lalala tako kao ne krse pravila,glupo al valjda sljaka pa svi koriste. [:smije]
2013 10 28
kužim. al svakoga od nas živciraju neki detalji od ove stranice.ali šta ćeš.kud svi,tud i mali Mujo. prepusti se [:smije]
2013 10 28
I negacije odvojeno, je li, da li, odvojeno.. :D Osnove najobičnije..
2013 10 28
Tako je, zabranjeno je otvarati teme Trazim, jer vec postoji jedna takva tema napravljena za sve krpicarke...tako je prije bio slucaj s Aukcijama-bila je to vise samo reklama nego stvarna aukcija,pa je bilo tisucu aukcija dnevno,i tako je reagirala administratorica,pa se te teme vise ne pojavljuju sa strane. A s ovim temama valjda je to nemoguce [:vrti]
2013 10 28
obrisano ovo je bila šala nadam se da se neljutite ,, al tako inace bude pa sam samo tjela slikovito prikazat,,,
2013 10 28
da slažem se u vezi tih tema, u zadnje vrijeme samo takve i vidim,baš to što kažeš - ne vidim smisao
2013 10 28
Stvar je i u tome da nitko ne vidi ili ne otvara na desnoj strani ekrana mali satić i pokraj njega piše Nedavne teme... već samo lupa svoje! Mislim baš je super - IDEJA! - Zamijene <3 vauuuu kakva ideja!!!!!!!!!!! meni nikada ne bi pala na pamet.....
2013 10 28
E pa da ih nema, ne bih se ja mogla nasmijati vašim kritikama... Živjele glupe teme i nepismenost! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 28
IvaSPavlović tebi je glupo ako je u aktivnima da li je netko, da li koja zna jeli ovo je liono.. umjesto da bude konkretna stvar? Zašto ne bi ovo moglo biti normalno mjesto koje nam služi pronalaženju stvari zbog kojih smo ovdje?
2013 10 28
A zar nisu te teme općenito rasprodaje, potrage i ponude zabranjene?????? Ili?????
2013 10 28
Ma zrinkić mene to iritira više nego što možeš zamisliti, a na nepismenost sam blago rečeno alergična... [:smijesi] Samo sam htjela reći da se nasmijem vašim komentarima [:smijesi]
2013 10 28
mirelli - nisu zabranjene imaš te teme otvorene, al kao zabranjeno je otvarat posebnu temu za svaki artikl IvaSPavlovic :) dobro se nekad i nasmijati
2013 10 28
1 2