Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Najljepši i najdraži citati,izreke...

Drage moje,imate li vi svoje najdraže citate koji vam nešta znače i koji vas ''podižu'' ? Podijelite ih sa mnom,jer sam ja veliki ljubitelj toga,pa me zanima i vaše mišljenje o tome [:zaljubljen] '' Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva,jedan je moj,a drugi dijelite kako hoćete...'' Jim Morrison.
2013 11 02
And there was philosophy from Roger Miller, who noted: “Some people feel the rain. Others just get wet.”
2013 11 02
moja je najdraža izreka -što te ne ubije ojača te-i toga se držim [:smijesi]
2013 11 02
"Ljubav ne pita za sitne borbe oko nas, ona voli- ili umire!" M. Begović "Najveća kušnja jest neovisnost!" Nietzsche "Ne pokušavaj zaustavit vrijeme, ljepota trenutka je u njegovoj prolaznosti" Nepoznat autor [:smijesi] [:poljubac]
2013 11 02
Jannaty. Taj mi je među omiljenima i totalno ima nešta u tome. Neki ljuti osjete kišu,ostali samo pokisnu. [:zaljubljen] '' Everything happens for a reason ''
2013 11 02
"Ne očekuj da ti odgovorim na poruku. Ne očekuj da te pozdravim. Ne očekuj da ti se bacim u zagrljaj i kažem da mi nedostaješ. Mogao si to imati, ali nisi htio. Nikakav problem, dragi, sjeti se da sam si izabrao.''
2013 11 02
Marezd draga [:smijesi] ovaj zadnji mi je najbolji [:zaljubljen] '' Ne teče rijeka,nego voda. Ne prolazi vrijeme,nego prolazimo mi. ''
2013 11 02
Ne znam kada je počela da me gleda, ali nije prestala ni kada sam podigao glavu i pogledao je ravno u oči…
2013 11 02
Eto. Pala noć, a nisam se zaljubio. Obično se te stvari porede sa kemijom, ali ovog puta se radilo o čistoj fizici, za promenu? Da bi se nešto moglo napuniti, prethodno se naime, mora i isprazniti- U tome je sva nauka... Ali ona se katkad tako lijepo smiješi. Pa mi pet minuta u njezinu društvu bude kao da sam dobio na lotu. Hodam ulicom poput narodnog heroja, u trenutku narastem iznad svih zgrada, i u cijelom svemiru nema većeg i jačeg stvorenja od mene.. Ništa bez Đole [:poljubac]
2013 11 02
" Budući da će doći kraj svijeta, zašto čovjek ne bi bio sa svojom ljubavi? Hoće li ljubav učiniti da sudbina ode ili će sudbina učiniti da ljubav ode? Nitko to još nije shvatio. " " Sudbina ne razdvaja ljude. Ljudi se meñusobno razdvajaju. " '' Razmisli u što se kuneš, jer sve što počinje odanošću završava izdajom. '' " Svaka izdaja počinje sa ljubavi! " '' Danas sam se našao na mostu ispod kojeg je gorjela vatra, ispred mene je bio vrag, iza mene je bio anñeo. Tko si ti? Na čijoj si strani? Ljubavi ili osvete? U svemu, moraš odabrati samo jedno. Ali uvijek postoji treća opcija, baciti se u vatru. ''
2013 11 02
" Vaša djeca nisu vaša djeca. Oni su sinovi i kćeri čežnje života za samim sobom. Ona dolaze kroz vas, ali ne od vas. I premda su s vama, ne pripadaju vama. Možete im dati svoju ljubav, ali ne i svoje misli, jer ona imaju vlastite misli. Možete okućiti njihova tijela, ali ne njihove duše. Jer njihove duše borave u kući od sutra, koju vi ne možete posjetiti, čak ni u svojim snima. Možete se upinjati, da budete kao oni, ali ne tražite od njih, da budu poput vas. Jer život ne ide unatrag, niti ostaje prekjučer. Vi ste lukovi s kojih su vaša djeca odapeti kao žive strijele. Strijelac vidi metu na putu beskonačnosti, i On vas napinje svojom snagom, da bi njegove strijele poletjele brzo i daleko. Neka vaša napetost u Strijelčevoj ruci bude za sreću, jer kao što On ljubi strijelu koja leti, isto tako ljubi i luk koji miruje. "
2013 11 02
Mrzim način na koji razgovaraš sa mnom, i kako češljaš kosu. Mrzim tvoje cipele, i način na koji mi čitaš misli. Mrzim što si uvek u pravu. Mrzim kad me teraš na smeh, isto kao i na plač. Mrzim što te nema kraj mene, i činjenicu da me nisi nazvao. No najviše mrzim to što te ne mrzim. Nikako, ni trunčicu, baš ni malo... [:jezik]
2013 11 02
"You don't know me. You don't know anything about me. You don't know what I'm made of, or just how much I'm capable of. You don't know where I come from or where I'm heading. You don't know nothing of my highs or my lows. You don't know how fast I am, how strong I am, how resilient I am. You haven't got a clue what breakfast cereal I eat or what fragrance I wear. You even don't know my name... .....but you will.." [:smijesi]
2013 11 02
"A MENI ETO,NIŠTA OSIM NAS DVOJE NIJE VRIJEDILO" - BALAŠEVIĆ [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 02
[slika:23b61a3e-6edb-45e3-85a7-83d5047994e6] [slika:262a4aa2-b528-439d-affe-3b35f7aab41e]
2013 11 02
1 2 3 4 5 ... 9