Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vrijeme da se predstavim..

Pozdrav svima! Nova sam ovdje, a nekako mi red prije komentiranja nekih vaših postova na forumu, da kažem koju o sebi. Jako mi se sviđa ovaj koncept, unatoč mnogim problemima koji su očito prisutni, zahvaljujući ljudskim slabostima. Bez obzira, krpice smatram hvale vrijednima, kao i sve korisnice koje se uz prodaju odjeće bave ujedno i ručnim radom. Iznimno cijenim kreativnost koja dolazi u svim oblicima koji poljepšavaju i čine ovaj svijet boljim, zato ću to uvijek rado podržati, a i naučiti nešto kako bih i sama bila produktivna.To je razlog više zbog kojeg sam se odlučila pridružiti vam se. Za mene bi se moglo reći da imam dosta interesa, a i želja: volim dobar dizajn, u interijerima, modi, predmetima, pa i tražim sve tog tipa na buvljacima i portalima. Nekako me privlači starina, pa tome više naginjem i u svojim izborima (retro, vintage) na krpicama, posebice što se tiče kožnih torbi,starog nakita ili ženstvenih haljina. Trenutno nisam u mogućnosti dati puno novaca i priuštiti si što želim jerbo sam si dala truda završiti nešto više studija od uobičajenog, pa sam još na studentskom budžetu, ali bez obzira na to, skupljam informacije o kreativcima i njihovim tvorevinama za vrijeme kad će se i novci već nekako posložiti. Što se moje ponude tiče, kao i kod većine, riječ je o stvarima koje više ne nosim, ili bi ih htjela zamijeniti nečim što mi se sad više sviđa (na krpicama). Stvari su jako očuvane, pogotovo haljine i cipele, a za majičice i ostalo sam naglasila ako je primjetna iznošenost. Osim toga stavila sam link sa par boca pića(dobivenih na poklon, a ne pijem ih), imam još nešto u ormaru. Malo mi je neugodno to stavljati ovdje jer znam da mu tu nije mjesto, ali odvažila sam se kad sam vidjela druge slične oglase. Pitati me možete sve, a cijene se mogu korigirati. Ispričajte me ako sam malo produžila, ali me zapravo potaklo i nepovjerenje u nove cure na krpicama, što sam pročitala na forumu. Pa evo, ako ovo pomogne, bit će mi drago.
2013 11 07
Dobrodošla ! [:smijesi]
2013 11 07
Pa dobro nam došla. Vrlo lijepo je čuti toliko vrijednih i pozitivnih misli na ovom forumu, svakako pozdravljam [:smijesi]
2013 11 07
Dobro došla!!
2013 11 07
Dobrodošla! :) Želim ti puno uspjeha na Krpicama
2013 11 07
dobro došla ,pozdrav [:smijesi] [:smijesi]
2013 11 07
Dobrodošla ! Želim ti ugodnu suradnju na krpicama [:smijesi]
2013 11 07
dobrodošlaaa [:smijesi] [:kesi]
2013 11 07
[:jezik]
2013 11 07
[:poljubac]
2013 11 07
dobrodošla! [:zaljubljen] [:kesi]
2013 11 07
dobrodosla i zelim ti uspjesne prodaje/kupovine/zamjene na krpicama!
2013 11 07
Dobro došla i sretno! [:smijesi]
2013 11 07
Hvala cure na dobrodošlici! nek se dobre želje šire dalje..
2013 11 08