Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke hitno tražim!

curre ima li koja coco chanel mademoiselle PARFEM,barem da malo ima u bočici,i da nije toaletna voda,hitno mi treba.... [:poljubac]
2013 11 08
imas u lidlu dupe tog parfema..za 40 kn mislim da je 50 ml ili čak i više. [:hihot]
2013 11 08
????NEĆU OVO KOMENTIRATI
2013 11 08
odi u parfumeriju i kupi, cura ti je predložila alternativno rješenje a ti praktički vičeš na nju
2013 11 08
u čemu je problem???? jel hitno tražiš??? ako ne nađeš, to ti je opcija. Nije nikakva sramota znati da postoji takvo nešto, miris je identičan za 10000x manju cijenu! [:vrti]
2013 11 08
@AnitraMartinA, odlično rečeno. [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 08
A šta ti je cura napravila??? Samo ti je htjela pomoći!! A ti tako BAHATO VELIKIM SLOVIMA PISES! [:frustriran]
2013 11 08
sva si je važna, očito nemaš za cijelu bočicu da ju kupiš u parfumeriji, šta se dereš onda?
2013 11 08
prvo:nisam isključila CAPS LOCK,sorry na poslu sam pa brzo piše,ja se svima ispričavam ako sam krivo shvaćena,sorry još jednom,ali zbilja tražim baš original,a da imam love već bi bila u parfumeriji.... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 11 08
pišem
2013 11 08
[:ljut] [:frustriran]
2013 11 08
čemu takav nastup ??????da,naravno da nemam love za cijelu bočicu,jeli to sramota???jednostavno bi radije kupila kap originala,nego bocu fake-a..eto
2013 11 08
što ste tako negativno nabrijane rano ujutro?ja pokrenem temu i fino pitam,i jooš se ispričam... [:vrti] curke
2013 11 08
nije nikakav nastup, ne razumijem čemu takav komentar ako sam htjela pomoći.. ponekad ti je kopija puno bolja od originala, znam jer sam kupila taj parfem po preporuci prodavačice iz mullera, to mi je najpametniji potez što se tiče tog parfema jer identično miriši, traje cijeli dan i uštediš hrpu para. i ne ostavlja nikakva slova po tebi pa da piše OVA NOSI FEJK PARFEM.... [:znoji]
2013 11 08
Ti pitaš ćemu takav nastup? Pa uopce me se ne tice dali ti imas love ili ne niti se rugam po pitanju toga! Več ti si počela vikati na curu i napisala ,,NEĆU OVO KOMENTIRATI??????'' a ne ja,sad ti pitas zasto takvo ponasanje. Msm lol, cura ti je htjela pomoći a ispala po*****! Čao!
2013 11 08
1 2