Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što mislite o temi drage nam Nore šitum

ja sam zgrožena postupcima njenih roditelja ja bi da mi se to desilo umrla sa njim a ne mislila na novce eto pokazalo se da udruga nije uzela ništa
2013 11 09
ja nisam u toku sto se dalje dogadalo i tko je koga prevario???
2013 11 09
puno toga ima sto javnost nezna,prema tome nesudite perano
2013 11 09
ja samo znam da nisam zvala na tel. i uplatila za neke apartmane nego za jadničke bolesne
2013 11 09
ja vjerujem da ljudi ne bi išli u javnost bez razloga :/
2013 11 09
ali nije ono nestalo sa racuna, pa je magicno opet bilo novca.....pokazali su samo stanje a nisu htjeli uplate/ispalte u zadnje vrijeme tko zna sta se uzelo i hop opet natrag stavilo kad je dospjelo u medije mislim da roditelji nore situm ne misle na novce za sebe, vec su htjeli novcima pokrenut nesto...a sta drugo da rade, djete im je umrlo moraju nesto radit da ne polude
2013 11 09
navodno je revizija otkrila da su novci na računu i da ih niko nije dirao a šitumovi oće gradit apartmane za bolesnu i siromašnu dicu kao da njima to treba nisu ni za svoju noru tražili apartman nego lječenje
2013 11 09
i ljudi moji di bi vi roditelje smjestili od djece koja su 3-5-7 godina ?? npr djete dolazi sa sela u slavoniji, roditelji siromasni a malo je i ima samo 4god..ko ce nadzirati ljecenje u zagrebu
2013 11 09
Sigurno ljudi ne izlaze tako u javnost bez razloga. I svatko tuguje na svoj način, to je individualno, ne bi se trebalo osuđivati nekoga zato što radi ovo ili ono. [:smijesi]
2013 11 09
jer treba u nas nadzirati..eto prosli tjedan frend mi je trebao na jednu operaciju..ujutro se probudi i decko do njega operiran na krivom mjestu umjesto njega
2013 11 09
joj da su barem novci isli bolesnoj djeci ali nisu nigdje isli...ako nisu uzeti tu vec dugo leze na racunu a drugoj djeci istice vrijeme...ova udruga nista pametno nije cinila sa novcem
2013 11 09
bas to ne vjerujem da tu nista nema ..i ako vec zele napravit nesto dobro u ime malene sto ne ..svima ce koristit a pogotovo onima kojima je potrebno [:smijesi]
2013 11 09
ali oni neće gradit u Zagrebu nego u Novom vinodolskom na moru nije mi tu ništa jasno
2013 11 09
smjesna mi je ona u udruzi bila...nikako nije mogla odgovorit koliko tocno novca ima...u 21.st!!?! jednim klikom na kompu se sazna stanje u par sekundi. jos se opravdavala da su joj stizali novci u valutama za koje nije nikad cula...nebi rekli da ona tamo rucno broji i mjenja a ne banka
2013 11 09
pa danas je bilo na vjestima iplaćeno .7i po miljina a potrošeno 3 i po znači 4 miljuna kuna idu N orinim roditeljima kao ostavština ludost pa nisu ljudi uplaćivali njima
2013 11 09
1 2 3