Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak paket Zagreb

Zanima me dali se Vama dogadja da u zadnje vrijeme sve vise tiskova u Zagrebu prestalo slati pakete? Ja sam danas bila na 4 tiska na putu do posla i ni jedno mi nisu htijeli poslati. Na zadnjem nije kao bilo paketa....koma to me sve vise frustrira jer stvarno nemam vremena trcati do tidka koji mi stvarno nije blizu da posaljem paket. Bas su jadni s tim paketima...
2013 11 13
Nisam iz Zg već iz Osijeka i redovito moram obići bar 3 kioska kako bi poslala paket. Uvijek im fali ili kutija ili košuljica... [:frustriran]
2013 11 13
Meni je relativno blizu jedan kisok,ali je problem sto svaki dan radi do 13:00 i onda jedva stignem,uvijek radi jedna ista djelatnica i moram priznati da je jako neljubazna tako da cu pocet izbjegavat to slanje preko tiska,nimalo mi se ne svida [:frustriran]
2013 11 13
I u sesvetama isto ,kazu da ne šalju zbog prevelikog osla I guzve [:frustriran]
2013 11 13
u Karlovcu je isto jedno vrijeme bilo tako al sad je opet sve ok,ja imam svoj kiosk s kojeg stalno šaljem [:zaljubljen]
2013 11 13
je da,zbog gužve. mislim da su napokon shvatili da tisak nemože biti: tisak,dućan,pošta,bankomat... ono,idem na tisak podić novce,platit račune,poslati frendici paket,usput popiti kavu,pojesti"sendvić", pročitati 24sata,kupit kartu za bus i aj bok!!! božee [:boji]
2013 11 13