Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijene na Krpicama veće nego u dućanima?

Ma to je glupa logika ako košta u stoticama to vrijedi a ako je u deseticama to ne vrijedi tako misle ljudi s malo kraćim vidicima i pogledima koji su ima ograničeni. Točno sve točno za jakne [:smijesi]. ima jedna frajerica koja prodaje vrlo povoljno [:hihot] čarape Calzedonia po 40 kn a one u outletu dođu 20kn!!! Pa eno maskare za oči Lancome ženska prodaje za 65 kn i to je ok iste takve u trgovini su po 280kn... Mislim na kraju krajeva se su došle iz PRC [:zaljubljen] (prijevod Produced Republic China) [:smijesi] MA TKO VOLI NE IZVOLI ILI S KIM UPALI UPALI .... [:smije]
2013 11 17
Potpisujem svako slovo vaših komentara....... Mene najviše raspiz...kad tražim majicu za klinku , nađem , bacim pogled na cifru i skoro padnem u nesvjest......lošija od svake moje .....pa kaj je tim ženama......ne potcjenjujem ničije al brate mili , kaj je previše , je previše.... Sva sreća da sam naišla na jednu dragu ženicu sa lijepim majicama i jako povoljnim cjenama i tak bu moja klinka imala nekaj novo....i lijepo... Trenutno je i u ovoj temi nekaj komentirala , prepoznat će se ona i lijepo ju pozdaravljam.... I sve vas , puce moje... [:kesi]
2013 11 17
zadnji put dok sam bila u bershka ducanu torbe su bile po 59 kuna na snizenju a ovdje iste te laptop torbe prodaju po 120 kuna i to jos nosene
2013 11 17
@splicanka - ja fulala to sniženje u bershki [:place] pa sam svoju platila po 130kn [:hihot] Al nije mi žao, moja je baš lijepa [:smije] siva sa rozim [:zaljubljen] i NE nije na prodaju [:smije] [:smije] Neznam, ja sam ovdje uspjela naći jako lijepih stvari, a mene ako netko pita da mu je preskupo, uvijek snizim cijenu. Evo, prosli mjesec sam prodala cizme koje sam kupila u deichmanu 12/2012, i nosila mjesec dana, za 60kn. Znam koliko su koštale, ali mi nije napamet palo napisat "e skupo plaćene" ili "cijena je ta i ta"...glupost.
2013 11 17
1 2