Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ne dajte se zavesti povratnim informacijama

ne znam, meni je to glavno mjerilo iako znam da ima cura koje imaju po 15 profila pa same sebi pišu povratne [:hihot]
2012 12 20
hvala svima na pozitivnim komentarima, eto ni nakon ovog posta ni nakon negativne povratne, prodavačica se ne javlja...slažem se s vama imamo predrasude prema onima koje nemaju povratne informacije i uvijek nekako rađe kupujemo od nekoga tko je pozitivno poslovao, a na kraju se gorko razočaramo nepoštenjem i ne iskrenošću osoba koje su uživale povjerenje, ne samo moje, već od svakog tko bi im se obratio sa željom da nešto kupi
2012 12 20
evo prodavačica odg na povrtanu, citiram: "Zao mi je ali nije tako. Ja sam br 38 i odgovaraju mi, također ih može obuti i moja frendica br 37. A kao i većina ljudi, na ovim stranicama, ne primam nazad. Trebala si više paziti, a ne pisati da se radi o prijevari." Postavljam vam pitanje kako samo to trebala paziti, kada se radilo o slanju poštom i nikako ih nisam mogla vidjeti uživo? Kako netko može tvrditi da može nositi zimske čizme gazišta 23.5cm i da to odgovara broju 38? Da se ne radi o prijevari i da je roba predstavljena kakva stvarno jest svaka normalna osoba bi priznala svoju grešku i pristala na povrat robe.
2012 12 20
broj 38 je 24 cm do 24 i pol to su definitivno broj 37 i fulala je broj debelo slazem se s tobom za povrat novca
2012 12 20
meni se je dogodila ista stvar sa gumenim čizmama. kupila sam od cure koja je tvrdila da su čizme 37 broj ali i da odgovaraju 36. pitala sam je koji na kraju br je, odgovorila je 37 i ja bena povjerovala. normalno da su označene pod 36 i male mi... probala sam ih razvuč tako što sam trljala mjesta di me je žuljalo i tiskalo sa alkoholom... stavila sam jedno par puta 3 sloja debelih mucastih čarapa na noge i zgurala u njih ( noge su me ubijale od bolova,al sam ih morala nekako rastegnut) [:boji] na kraju sam uspijela [:smije]
2012 12 20
nažalost mislim da se marte ne mogu nikako razvuči :/ i užasno me ljuti što prodavačica nema ni trunke pristojnosti niti da odg na moje poruke, ne razumijem kako netko može biti toliko hladnokrvan i tako očigledno varati bez pardona, a njena izlika da večina cura ne prima povrat, pa zar je nekome u interesu da se povodi lošim primjerom? da bude loša osoba i prevarantica? uistinu ne razumijem :(
2012 12 20
baš bezveze, stvarno ima svakakvih cura.. ako se meni netko dvoumi ja odmah napišem da mi vrate i da vraćam novce.. ali nismo svi isti :(
2012 12 20
svačeg ima ovdje.. ja sam od jedne cure kupila novčanik i još ju pitam prije da li ima kakvih oštećenja i ona veli da nema, da je kao nov.. a novčanik na kraju dođe portgan i poderan.. pa sam od jedne cure kupila bolero i pitam ju prije da mi izmjeri dužinu rukava i veli ona da su oko 60 cm.. i ja kupim, dođe bolero i rukavi kratki.. izmjerim ih na kraju su ispali 55 cm.. I onda naravno takve cure ne vraćaju novce, ne primaju robu natrag niti na kraju ne odgovaraju na poruke,a ti si bacila novce na nešto kaj na kraju ne možeš nositi.. žalosno,ali svakakvih ljudi ima..
2012 12 20
prestrasno!trebala bi napisati o kojoj se curi radi,meni se dogodilo jucer situacija da me cura za zamjenu pocela vrijedati kako imam false robu i na to joj uzvracam privatnom tuzbom za klevetu pa nek ljudi promisle sto rade i pisu jer svako pa i najmanja stvar ima kasnije posljedicu,vecina ih misli da ako varaju i lazu te vrijedaju i ruse neciji integritet da se puse na prazno e pa kod mene je druga stvar pa nek na sudu objasnjava i dokazuje svoje klevete,bez milosti
2012 12 20
ako nekoga zanima reći ću o kome se radi, nemam što skrivati, sve što sam rekla je točno i to mogu dokazati porukama koje smo si međusobno slale pri dogovoru za čizme, dotičnu sam prijavila adminima i nadam se da će nešto poduzeti i da će javno objaviti tko je, a za tužbu nažalost nemam novaca, ali namjeravam je jednom, prvom prilikom posjetiti, tek toliko da je upoznam i da ne ostane samo na riječima
2012 12 20
Pa onda reci o kome se radi da i drugi ne uzimau od nje ili da barem pripaze.
2012 12 20
eto radi se o korisnici pod nadimkom Josipa3139
2012 12 20
samo bih napomenula da je prodavačica promijenila svoj odgovor na moju povratnu informaciju, ne znam zašto to radi a na poruke ne odgovara, valjda pokušava nekako opravdati i izvuči se na svoje dosadašnje pozitivne komentare :/ jasno mogu dokazati da je rekla da marte potpuno odgovaraju veličini 38, a to je pisalo i u oglasu, također svatko zna koji broj cipele nosi i koliko cm gazišta odgovara kojoj veličini, moja greška što nisam pitala za cm, eto baš me zanima što bi tada bila na to odgovorila, moja greška što vjerujem ljudima
2012 12 20
Procitala sam sada njen komentar i jako mi jeglupo to pravilo da ne radi netko povrat zasto ako ovome koji je kupio stvar ne pase. Zar su vam drazi negativni komentari nego zadovoljne cure????? Evo ja sada nebi bas nista uzela od te cure jer sam i ja 37 38 a draze mi je 38.
2012 12 20
ne znam, svatko tko je siguran da prodaje kvalitetne artikle i na pravi način ih predstavi bio bi spreman vratiti novac, ako je tako kako piše naći će drugog kupca kome će to u potpunosti odgovarati i neće biti obilježen kao prevarant, ali eto neki su očito sretni što su uvalili nekome pošto-poto nešto što njima više ne odgovara i ne brinu ih posljedice
2012 12 20