Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ne dajte se zavesti povratnim informacijama

@ultravixen razumijem te skroz, ja sam isto jednom tako prošla, nažalost sve što možeš tu učiniti jest ostaviti negativan komentar... Sva sreća, u mom slučaju nije se radilo o prevelikoj svoti novaca pa ajde ... Moj savjet ti je zaboravi što prije, ne živciraj se, odustani od slanja poruka i istjerivanje neke pravde, jer nažalost mislim da ne možeš previše postići time osim što ćeš sebe isfrustrirati... Napravila si što si trebala, ostavila komentar, prijavila je, neka je adminka blokira Fino stavi marte u prodaju, vjerujem da ćeš ih već prodati pa da vratiš svoj novac [:smijesi] Sretno [:poljubac]
2012 12 20
Još samo da napomenem nešto što se tiče povratnih inf. Ta cura je imala 100% pozitivno i kada sam joj ostavila neg komentar, sutra dan ili kad već misteriozno su se pojavila 2 pozitivna komentara da poprave sliku, ostavljena u razmaku od minute ili dvije... Koja je vjerojatnost za to ? hahhaha jako prozirno Tako da, povratna inf. nije presudna, nažalost
2012 12 20
Hvala nadam se da će se prodati jer teško mi ih je uopće gledati. Tužno je što ne možemo napraviti nešto više i što takve osobe i dalje prodaju, a što je još gore mirno spavaju. Ne znam kako im to uspjeva.
2012 12 20
Što se tiče tih povratnih, i ja sam na početku bila bez jedne povratne i onda su cure počele kupovati, mjenjati i tako mi nabacivati koju povratnu [:smijesi] Evo, nažalost se neki dan desilo da je neka cura željela kupiti nešto i ja sam vidjela da je torbice na kraju oštečena ( a provjeravala sam ju 5000 puta [:sramezljiv] [:place] [:vrti] [:frustriran] ) i objasnila joj situaciju i rekla da nema problema ako ne kupi, ali je rekla da bi voljela, pa sam joj na kraju rekla neka uplati samo poštarinu, ako već nešto želi uplatiti. I našle smo zajednički jezik iako je meni još uvijek neugodno radi toga [:place] Poanta svega toga: žalosno je u što se neke osobe pretvaraju samo kako bi se dočepale novca. [:frustriran] [:boji]
2012 12 20
Upravo tako, u mom slucaju se nije radilo da je osteceno, i ne znam zasto je prodavacica onda uopce morala lagati, pa vec bi nasla nekog tko nosi vel 37 i ostala bi postena kao osoba. Procitala sam mnogo prica tu o odjeci koju slikaju kad kupe, a prodaju kad se podere i iznosi, ne znam kakve su to osobe. Svaka ti cast na iskrenosti, ipak najvaznije je ostati posten, a ne zaradivati varajuci druge.
2012 12 20
žao mi je što je tako ispalo, i ne znam zašto neke prodavačice bez imalo srama lažu i izmišljaju samo da bi prodale. Ja ne nasjedam na "veličine 37/38, 39/40". Ili je 37, ili je 38. Na čizmama/cipelama lijepo piše. U nastavku se može napomenut dal je kalup veći, manji. Ja sam čizme koje sam prodavala mjerila sama, tako da dam točan broj gazišta i da me netko ne napada bez razloga. Ako nekome ne odgovara broj, ne nagovaram ga...eto, bitnije mi je da sam fer i da je kupac zadovoljan.
2012 12 20
i ja se slažem da treba bit fer uvijek,ja sam ovdje nova,nemam povratnu još,i mislim da ću otić odavde,i radije sve poklonit caritasu...jer me odmah prva kupovina razočaral,do admina ne znam kak doć...cura mi prodala sužene rebe,i to mi je prešutjela,kn prvo rekla vratit,a iza počele poruke-što mi to smeta,to se ne vidi,nek ih ja prodam nekom,pare mi može vratit tek za 7 mj...meni to jako smeta jer imam već hrpu takvih i željela sam kupit neke koje nisu sužavane,jer se to na rebama vidi...a ne pada mi na pamet takvo nešto prodavat i blatit svoje ime radi par kn,ovo mi je privatan profil,stojim iza svog imena,i ne skrivam se iza raznih profila,ovdje sam da kupim nešto il da se riješim svojih viškova...sramotno mi je da neki varaju ljude da bi pošto poto to prodali
2012 12 23
Khm... Caritasu? Ja sam čula da u našem gradu se niti to čak ne isplati. Imamo one ogromne "kante" gdje se može baciti odjeća, tj. staviti pa da ovi iz Caritasa prođu po to... Kad - eto - neki su doživjeli da su upravo njihove stvari završile na second hand ili pak na nekim xy štandovima...
2012 12 26
barbara,i to mi poslije prošlo kroz glavu...ma ja više ne znam što je s ovim ljudima!kupe se kn za sirotinju-pa većina kn ode negdje drugo,kupi se odjeća,kad ono netko drugi to uzme pa proda...ja više nemam riječi za takve postupke...al jednostavno mi prekipjelo,kak se ovdje neki ponašaju,nemogu više podnijeti ovoliko laži,prijevara,muljanja,nejavljanja...il što već...odakle im više volja za konstantno činjenje tih stvari... [:tuzan]
2012 12 27
Drzava je u krizi i svatko se na svoj nacin bori na pokvaren nacin da dode do novaca zalosno no istinito uzas!
2013 03 02
1 2 3