Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ocjena profila?

Bok cure, nova sam ovdje pa me zanima šta znači ova ocjena ispod mog profila, tko ju daje i na osnovu čega? Jer ja još nisam prodala ni jedan artikl pa mi nije jasno otkud mi, hvala [:sokiran]
2013 11 18
nekog pratiš, netko tebe prati, pretpostavljam? Ni meni još puno toga nije jasno, mjesec dana sam tu.
2013 11 18
Ma neee, ocjena se povecava ako dodajes nove artikle, nedto prodas, dobijes i ostavis povratne informacije itd. Uglavnom povecava se sukladno tvojoj aktivnosti na Krpicama
2013 11 18
vjerojatno se nekom sviđa tvoj artikl,a ocjena ide gore ako stavljaš artikle [:smijesi]
2013 11 18
a pored te ocjene imaš mali upitnik i kad ga stisneš dati če ti odg.na tvoje pitanje
2013 11 18
Ti pratiš 11,a tebe prati 1,informacija još uvijek nemaš [:smijesi]
2013 11 18
ocjena se slaze od povratnih (pozitivnih) koje dobivate, od onih koje vi dajte drugim korisnicama, te od oznacenih prodanih artikala i onih koje stavite na krpice. nema vam veze ocjena s lajkanjem slika artikala il brojkom koga vi pratite il tko vas prati.
2013 11 18
Aha, hvala cure! Nisam se snašla, jer vidim da se i ostavljaju komentari na kupnju, pa i iz toga dobiješ ocjenu... ovo je kao u školi, same ocjene [:hihot]
2013 11 18
Čekaj Daisy, onda je to meni netko dao ocjenu na kraju ili šta, ne kužim?
2013 11 18
ta ocjena se dobiva od broja pozitivnih koje ti ostavljas drugima i cure tebi nakon sto kupis, prodas ili mijenjas se. razumijes? to sam sustav izracunava i ocjena ti raste iz dana u dan, ako imas posla normalno. mislim da je svaka povratna oko sto bodova, a kad uneses novi artikl dobijes 10 po svakom. sad nisam pratila koliko se dobije kad nesto oznacis kao prodano. sustav to sam racuna. neka me netko ispravi ako zna tocno koliko se za sta tocno bodovi dobivaju.
2013 11 18
POSTOVANJE ZANIMALE BI ME TOCNE DIMENZIJE RNE JAKNE OD 160 KN HVALA U NAPRIJED .
2013 11 18
Ja mislim da za stavljeni artikl dobiješ 5 bodova,a za prodani 10... Za dobivenu povratnu 60 bodova,za ostavljenu 30 bodova. Bar se meni tako čini..također neka me ispravi netko ako griješim [:smijesi]
2013 11 18
Imam jedan upit pa lijepo molim tko zna neka mi odgovori. Možda je pitanje poprilično zakašnjelo jer se na profilima već duže vrijeme ne vidi korisnička ocjena. Zanima me da li mogu provjeriti istu i na koji način. To naravno nema veze sa povratnim ocjenama. Vidim da super aktivne članice imaju prikaz na posebnom mjestu , što s nama prosječnima? Unaprijed hvala bilokome :")
2018 02 21