Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jesam li ja luda ako...?

dogodi li vam se da vam netko ne zeli izmjeriti duljinu gazista cipela, ne moze slikati kako nesto stoji, 10 puta postavite pitanje ima li nesto ostecenja.. u zadnjih par dana uvik naletim na takve odgovore.. smeta li vama to ili samo meni?
2013 11 21
ma nekima se nada radit [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 21
ja sam imala tako volju kupit kaput i cizme i pokusavam danima. a i svako malo post o prevarama...bzvz
2013 11 21
Imam osjećaj da će biti sve gore i gore... [:tuzan]
2013 11 21
ma takve bi stvari trebale pisati u opisu, oke ako ti se neda mjerit za oglas, kužim, neda se ni meni, ali čim prva osoba pita, izmjeriš, pošalješ njoj i ko da je problem jednostavno kopirat, otić u opis artikla i stisnut ctrl+v :S
2013 11 21
ili mi je super, pita me da joj izmjerim nesto, majicu il slicno i odgovorim,i sve,potrudim se..a ono nema ni odgovora [:ljut] pa zeno bozja, moze se i odgovoriti hvala,necu .. mislim ono [:vrti] [:smije]
2013 11 21
Meni osobno nije, ali ja se u nekim stvarima ne mogu naslikavati kad u njih ne stanem :)
2013 11 21
nije mi jasno, u interesu prodavaca je da kupac ima sve potrebne info. ja sam cizmice mjerila sa svih strana i fotkala dodatno pa je cura odustala zbog nenadanih troskova. a nikom nista. [:kesi]
2013 11 21
ne mogu slikäti käko nesto stoji......käo kostimogräf zgräzäm se nä tu ideju, jer ono sto stoji meni ne morä i tebi. Zäto i postoje lutke i modeli....
2013 11 21
je al postoje al ono stvarno meni nerazumljiva pitanja u vezi sa slikavanjem...daj poslikaj kako ti pašmina stoji...wtf...stoji brate kako ju staviš i na koji način...pitaj za mjere, materijal i sl a ne...ponekad zaključujem da ima i dosta dokonih ovdje Stašooooooooo opet ti mađarski [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 21
ne da se svima kupovat lutku za prodavat na krpicama :) istina ne stoji svima roba jednako jer svačija je građa drukčija, ali opet kad vidiš kako nekom nešto stoji imaš bolji dojam kako odjeća izgleda kad se rastegne, kako pada itd ja isto nastojim slikat na sebi neke stvari a za svaku stvar ako treba izmjerit ću u milimetar, a najjače mi je to kad kažu da ne mogu dodatne slike slat da oni nemaju vremena za to, da ne mogu mjerit itd...odustanem od takvih kupnji uglavnom uvijek, mislim ako nemaš dovoljno volje niti da poslikaš niti da izmjeriš tko zna u kakvom je onda odjeća stanju možda je nošena u međuvremenu nakon što su stavljene slike i poslikano je za oglas? više me na krpicama ništa ne čudi
2013 11 21
A gdje se mogu kupiti te lutke??? [:sramezljiv]
2013 11 21
još mi se to nije dogodilo, ali mi se dogodilo da sam ja mjerkala i uslikavala da su uzimali podatke za uplatu a onda ni a ni b ... [:jezik] jbg. neki su ovdje doista sišli s planine i nemaju pojma šta je kultura a ono poslikaš na sebi da vidim kako stoji ,ma sestro moja pa ne može svima isto stajat naročito hlače, ta su mi pitanja živa debilana, pa ne prodajem sebe, kad to budem mislila odem na drugo mjesto [:hihot]
2013 11 21
Lutke (ako su iste kao krojačke) koštaju. Ako me se pita mogu li izmjeriti, onda to i napravim. Traže sliku, dobiju sliku. Nije problem. Ali, opet, ja imam građu kakvu imam, ne znači da će nekom drugom stajati kao i meni.
2013 11 21
No, željela bih se nadovezti na @neboderka. Razinu nekulture koju ovdje susrećem nisam nikada do sada susrela. Ako ja mogu svaki razgovor započeti sa "poštovana/ pozdrav", a završiti sa "lijep pozdrav/ LP/ ugodan dan" i rabiti "hvala, molim i sl.", zašto takav isti odnos nije sa druge strane? Ako nisi za zamjene, lijepo odgovori :nisam za to, a ne :pročitaj što piše, pogledaj sa strane i sl. polubahati odgovori. Ako je dogovor da mi se netko javi do tada i tada, pa onda se javi. Ako izmjenimo podatke ili suprotna strana kaže: uzeti ću ili uzimam, onda je to to. A ne da se poslije ne javlja i/li ignorira poruke. Ili još gore, ako je dogovor da mi nešto ostaviš na određenom mijestu, pa nije red da ti ja platim i onda na to čekam tjedan i pol, bez ikakvih poruka osim: nisam stigla, zaboravila sam i sl.
2013 11 21
1 2