Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Naručivanje s UK ebay

Molim da se jave cure koje imaju iskustva s ovim, naime planiram naručiti jednu stvar sa UK ebaya koja zajedno sa shippingom izađe oko 200 kn a jednom sam čula sam se nesmiju proizvodi iznad 160 kn naručivati! Dali to vrijedi samo za proizvode iz Kine naručene ili opčenito? Kakva je kazna, carina...?
2013 11 23
ako je artikal iz UK-a u ni u kojem slučaju ne bi trebala platiti carinu (piše ti ispod iz koje je zemlje)....
2013 11 23
Da, iz UK je...znači mogu kupiti proizvod bez da pazim da ne prekoračim tih 160kn? Dali si sigurna? Mislim, si naručivala?
2013 11 23
Otkako smo usli u Europsku Uniju, ne placa se vise nista dodatno iz zemalja koje su iz EU. Ako je stvar iz Kine ili neke druge zemlje van EU, placa se pdv iznad 22e, i carina iznad 150e. Dobro ti NormaBelle savjetuje, provjeri odakle je predmet jer iako je na UK ebay, moze biti iz bilo koje zemlje.
2013 11 23
Piše Item location: Wembley, Middlesex, United Kingdom..
2013 11 23
Onda nemas brige oko toga, slobodno naruci. :)
2013 11 23
Hvala cure, sad sam baš vesela oko toga [:kesi] puse šaljem [:poljubac]
2013 11 23
uvijek mozes zamoliti posiljatelja da ti na omotnici napise nizu cijenu, ako ti prelazi granicu, tako da izbjegnes carinjenje, njima uobicanjena praksa:)
2013 11 23