Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nezahvalni ljudi

Dobro si skužila Marianne59,hvala. Nisam se došla hvalit tu kak sam super i dobra,nego da vam dam ideju kud s robom,ak se već tu oko prevara svi živciramo....Pa bolja opcija mora bit,i evo je..Tu smo da si dajemo ideje,diskutiramo itd [:poljubac]
2014 01 08
Čemu takav bijes, preispitaj se. nitko ti ništa nije nametnuo. s obzirom da ne vidim da je ovo u bilo kojem smislu konstruktivno nastavljati, isključujem se iz teme. Dolipoli, dobronamjerni savjet, ako ga ne želiš, zaboravi: gledaj u sebe, pusti druge. Nikad ne znaš kako će se i kad drugu osobu dojmiti tvoja gesta, tvoj dar, zato ne ovisi o tome. Daruj jer želiš. Oprosti na slobodi da udijelim savjet. Lijep pozdrav
2014 01 08
moja sestra je recimo prošle godine nosila staru odjeću siromašnim obiteljima. odnijela je curi neki stariji šos, tak da joj je bilo neugodno kaj budu rekli na tak 'stariju' modu.. da bi se vratila ona od njih, tužna, jer nije na kraju razmišljala o činjenici jel ta djevojka koju ona daruje uopće ima novaca da kupi štrample da bi šos nosila. došli su u obitelj, veli imaju blato na podu. ljudi toliko zahvalni donešenim, na kraju je tata, glava kuće, zahvalio i ispričavao se svima kaj im na kraju nema kaj za ponuditi (koliko su siromašni) i onda čitaš takve stvari za caritas i cigane. ne podnosim ih i žive na teret države, rade djecu samo radi doplataka pa su na kraju i ta jadna djeca opet na teret i sve ukrug. uvijek velim, dobro su francuzi napravili!
2014 01 08
ANitaMartinA, slažem se u potpunosti! Ma nebi više nikad nikom dala novac/stvari za kojeg ne znam kako mu je ustvari.Dala sam nekoj babi u Rijeci 20 kn (više nisam ni imala) i ova drito u KLADIONICU!!! Ma daj ej! Radije ću dat onima kojima znam kako je... [:ljut]
2014 01 08
Riječ hvala je stvar kulture, a vjerujem da Dolipoli nije očekivala zahvalu, nego pristojnost dotične i razočarala se s razlogom...
2014 01 08
jao cure moje ja sma sličnu situaciju doživjela u SL.Brodu na kolodvoru. Baba je zveckala koliko su joj puni džepovi kovanica i ide od jednog do drugog i traži novce za kruh, ovo-ono. I neki se prave da ju ne čuju i dođe ona do jedne žene i isto ju pita i ova jadna onak draga ispričava se al kaže da nema ništa novaca, samo za kratu. Kad je baba krenula na nju! Počela pljuvati po njoj, proklinjati da smo se svi morali aktivirati da ženu obranimo. ajme
2014 01 08
ShoptilllDrop, da li ti je baba rekla "daj babi kunu?" Hahaha...pitam jer sam ja iz Ri i ima jedna takva koja godinama viče "daj babi kunu".
2014 01 08
Danas je jako teško procijeniti komu doista treba darovati ili pomoći. Po mom mišljenju, najbolje je krenuti od vlastite okoline, naći u kvartu ili u svom gradu neku obitelj ili osobu kojoj treba pomoć i provjeriti je li situacija doista takva. Previše se ljudi danas žali kako nemaju ništa, igrajući na kartu dobročinstva drugih, a oni kojima stvarno je teško, šute i trpe. Žalosno.
2014 01 08
ma ona baba, "imam epilepsiju"... Bila je na tv-u jednom...
2014 01 08
Davala sam i tako.-...Kazem...Na kvartu,zena ima troje klinaca,ne moram ni govorit da je treceg isla radit s nekim random likom samo radi porodiljnog itd...Nebitno to sada,mi smo joj svejedno isli pomoci jer je klinaca troje,idu u skolu i sve im dobro dodje..Kako mi se vrati?? Danas ta zena ni ne pozdravlja,a kad je bila u gostima kod moje sestre zadnji put,i to na rucku,ukrala je figuricu iz regala! [:boji] [:boji] [:boji]
2014 01 08
Faljen Isus i Marija [:smije]
2014 01 08
ajme! pa užas! Kažem da većina, 80% ljudi koji primaju pomoć su propalice i košari od mladih dana, a oni kojima zbilja treba pomoć se srame potražiti ju [:tuzan]
2014 01 08
sad bez zezancije...kužim obadvije strane i tebe Dolipoli-što te to raspištoljilo...a i ovu drugu stranu koja tvrdi da si ipak trebala "pomoći" [:smijesi] ....sve ima svoje argumente za i protiv... a znaš što je najkomičnije-što ćeš žena je možda stvarno primitivna-i nije rekla hvala-tako vjerojatno mnogo puta dosad...i nisi ti vjerojatno jedina koja nakon razgovora s njom nije poslala, a tražila si adresu...ne kuži ona vjerojatno poveznicu između toga dvoga (njene (ne)zahvalnosti i nedolaska paketa)....ona se možda misli evo još jedna koja traži adresu a paket neće doći [:smije] [:hihot]
2014 01 08
ajme baba "imam epilepsiju" pa di njoj,ta na cigare troshi ko luda... [:place]
2014 01 08
Pa nisam znala,prvi i zadnji put sam joj pare dala...
2014 01 08