Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nezahvalni ljudi

Ma samo hvala...Ne mora ni pitat ocemo se naci,ne mora nista...SAMO jedna jbna rijec!.. Al eto sto zena dvjesto sisa,kad tak moram rec [:kesi] Dala sam vecinu igracki,pol klinaca u ulici ima moje stare i ocuvane igracke,o robici da ne pricam.Ali ova je bila za nekog u pubertetu,a takvih ne poznajem i nemam u ulici puno pa sam ovako proslijedila . Meni srce na mjestu,a ovima koji dodju do toga da li ce bit...Eh. Ali ova stvar sa zamjenama je super...Par cura i par kutija robe na istom mjestu..Fijuuuu [:jezik]
2014 01 08
Ja bi voljela pronaći obitelj u svojoj blizini koji su doista nesretnim spletom okolnosti ostali u velikom siromaštvu i nemoći. Znači ne one koji su trošili ko pijani milijunaši dok su imali a sad kukaju. Već oni koji su se čitav život borili i trudili al ih je život svojom nepravdom pregazio. Takvima bi pomagala tijekom cijele godine i radom, novcima i hranom.Ne zanimaju me oni s puno djece. Odmah se zna kakvi su kad su svjesno išli praviti djecu da žive na račun socijale. Ako netko zna možda u Požegi za takvu obitelj, baku, didu? Za njih se možda ne zna jer su dostojanstveni ili ih je stid al jedva preživljavaju [:tuzan]
2014 01 08
U MAli Zmaj, smo seka i ja nosile oblekicu svakakvu, i budite bez brige da nisu zahvalili, a fakat im treba, naprotiv na sve moguće načine su zahvaljivali! na sve načine, i 10x! njih nije sram to izgovorit!
2014 01 08
Carlina žena s kojom je pričala zna reči šta joj treba a ne zna reči hvala?!?! Ma daj molim te! Svatko tko je išao u osnovnu školu (Zakonom obavezna) je naučio 4 čarobne riječi. Nema opravdanja za nju! To je nekultura, bahatost i bezobraznost i točka!
2014 01 08
charlina@ samo mogu reci AMEN! Draga Dolipoli nadam se da ces shvatiti ne od strane covjeka nego zivog Boga da ateista nema , inace ces se razocarat kad vidis ko je kralj koji je izmislio ateistu i ostalo ... nicim nismo zasluzili sve sto imamo , besplatan dar , On je visio na krizu za sva odvratna djela , zamisli samo Hitlera , ali i za njega je platio cijenu .. a draga i za tebe ... i za mene ... vjeruj mi .. ono sto sam ja bila je đavoje djete , sada djete živoga Boga :)))) WEEEEEEEEEEEEEE [:smijesi]
2014 01 08
[:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2014 01 08
I ja sam čula svašta o tom Caritasu, od više različitih ljudi. Ima nas svakakvih na ovoj planeti. Ali u nama ( ono što zbori Charlina i njeni istomišljenici) to daje osjećam ugode jer znamo da znamo. Ja osobno imam naviku ostaviti stvari u vrećici pored kontejnera za smeće. Nestane za čas. Da li to uzmu romi ,slučajni prolaznik/ca ili netko tko špija sa prozora, ne znam. Niti me ne zanima.
2014 01 08
od strane cure koja želi svojom dobrotom pomoći nekome vi okrenete na temu boga. ako mi vas vjernike moramo poštovati tako da šutimo o tome u kaj vjerujete, poštujte vi i ateiste i ne solite im pamet pizdarijama!
2014 01 08
Charlina nemoj se uvrijediti ali nikakvi svećenici i časne sestre ne dolaze u obzir,ma njima ne bi nosila ni da sam pijana LOL. ALi šalu na stranu,stvarno.Previše ih vidim da voze Mercedese i grade si vile iza crkve da bi njima vjerovala,i moram ti ponoviti da sam ateist,ne vjerujem da ću biti nagrađena od strane tamo nekog gore. Svejedno,zahvalit cu ti na komentaru i vjerujem da nisi imala lose namjere. Ja se slazem s tobom marianne59...Da...A moram napomenuti i to da sam iza te žene čula neko druženje da se odvija,eto neću reći da je došlo do podsmijeha ali osjećala sam se posrano a htjela sam samo pomoći.Zato sam odustala. Učlanila sam se u grupu Mali Zmaj na fejsu,da li još netko zna neku provjerenu udrugu,npr područje Črnomerca?Jer trenutno sam bez auta pa mi nije lako bilo kamo to prevesti.
2014 01 08
tako je AnitaMartinA
2014 01 08
Mi smo bili đavolje dijete?! [:smije] [:smije] [:smije] pa daj nemoj me nasmijavati! Svi koji su ostali nekršteni su đavolje dijete??? Veću glupost nisam čula! Svatko vjeruje u št oželi, i ntko ne može drugoga zbog drugačijih svjetonadzora smatrati manje vrijednim ili osobom drugog reda. Najbitnije je da BEZ OBZIRA NA VJERU činimo dobra djela kako bismo pomogli bližnjima i svijet učinili boljim mjestom.
2014 01 08
Anitra, nije mi bila namjera govoriti ni o Bogu ni o vjeri, nego o ljubavi. Očito je teško to dvoje razdvojiti. Imam poštovanje prema svima i ne dijelim ljude pa čak ni u smislu vjernika-nevjernika. Nije bilo lako doći do toga, ali tako jest. Ali bi te molila da poštovanje na koje se pozivaš pokažeš svojim primjerom pa ničiji, čak ni vjernički govor ne nazivaš pi....... Zahvalna..
2014 01 08
Ja ću obrisat ovu temu ak vidim jos jedan religijski komentar...Al stvarno ste postali ko jebeni sektaši,sad mi još počnite hvaljen Isus pisat na kraju komentara i znat ću da je sve otišlo ajbok.... Pričamo o robi,halo,ne o tome ko je glasao za a tko protiv. i slično.
2014 01 08
Charlina,ja mislim da će tebe Bog sad kaznit jer trošiš vijeme na Internetu bezveze.
2014 01 08
Dolipoli palac gore [:smijesi] bit ove teme (ako dobro kužim) je pronaći organizacije i ljude kojima zbilja istinski treba pomoć. Pridružujem se potrazi. cure znate li u Požegi obitelj, ljude kojima treba pomoć u bilo koje msmislu. Makar napušteni starci željni razgovora [:zaljubljen]
2014 01 08