Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi profil - da ili ne?

Jutro svima, Kada sam nedavno otvarala profil ovdje i trazilo me naziv trgovine mislila sam da ce biti moguce imati vise trgovina na istom profilu. Kako to i nije tako, mislite li vi da je pametno da razdvojim svoje stvari od djecjih? Naime, i jednih i drugih imam puno i previse pa se pitam da li ljudima ide na zivce prelistavati tolike stranice... Na mom mjestu, biste li vi dodali jos jedan profil samo sa djecjom robom?
2014 01 16
ja se isto razmisljam da odvojim nakit i robu u dva profila, i mislim da je sve to ok, ako je s poštenim namjerama, ali pitaj adminku za dopuštenje, jer sam citala da ima onih koji to rade da bi povecali broj svoje ocjene, ostavljaju lazne povratne same sebi i sl...pa možes bit blokirana...zato prvo adminku pitaj, tako cu i ja...
2014 01 16
a obzirom na to da imas 28 stranica artikala, bi :)
2014 01 16
Da.novi [:poljubac]
2014 01 16
I mene pila kada moram sve to prelistati da bi nasla i izbrisala koji artikl, mogu si zamisliti one koje gledaju... Ne patim ja za tim ocjenama, ne vidim u tome bas smisla... Da kupujem ovdje igrala bi mi samo komunikacija s prodavacem jer iz toga mozes puno shvatiti o osobi... Samo se zelim rasteretiti viska stvari... [:jezik]
2014 01 16
Eee to bi ti bilo pametno jer ja kad vidim kod nekog više od 6-7 str.uopće mi se neda gledat ni prve dvije [:smijesi]
2014 01 16
Onda nema druge nego novi kids stuff... Korisnik23 a nemoj tako...na mojem bi svasta mogla naci... [:hihot] [:hihot]
2014 01 16
ja sam samo savjetovala da se javis adminki da zna zasto si to ucinila, i onda si mirna, tj da te ne blokira
2014 01 16
To sam svakako i mislila... Samo je li ona uopce aktivna?
2014 01 16
Vjerujem, al bome nemam volje [:smije]
2014 01 16
neznam, samo sam nacula da odgovara na poruke kad joj padne na pamet, ti pošalji poruku da ces to ucinit i mirna si, nemoze te onda blokirat, ako je dobila obavijest iz kojeg razloga to radis-reci koliko artikala imas, detaljno joj napiši svoje namjere
2014 01 16
zašto bi blokirala? pogledajte pravila dozvoljeno je imati više profila
2014 01 16
Mogu li imati više od jednog korisničkog računa? Osoba može imati više od jednog korisničkog računa. Da bi ste registrirali drugi korisnički račun, trebati ćete izabrati drugo korisničko ime i email adresu. Korisnička imena i email adrese su jedinstveni identifikatori u Mojekrpice.hr sistemu i svaki može biti povezan samo sa jednim korisničkim računom, čak i kada je isti zatvoren.
2014 01 16