Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAZNE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE

> SaraKedavra: > Na nekoj temi je netko rekao kak zamišlja željku u tim trenucima :D > Skuhala kavu, zapalila cigaretu, upalila laptop i oplela po forumu na krpicama dok se ljudi šeću oko nje i pretumbavaju joj kuću. Meni najbolji opis situacije :D > "De, pomalo, nisam još ni kavu popila. Tu vam je sve, pogledajte, obavite, ja ću tu zapalit na miru." :D ...ja napisala Sara....i jos uvijek mi je ta slika u glavi! x-)
2016 02 06
bas glupo da je tema obrisana... ja sam bas pila kavu taj dan ujutro i cekala fresh news.. isto kao i tema "zena je zeni vuk" brijem... mi netko moze rec koja je tu bila radnja? fkt nisam stigla procitat
2016 02 07
'zena je zeni vuk'?! Promaklo mi :,'( Morati ću prestati trenirati, dok se ja mučim i znojim tema se zahukta i - naprasno odapne :P
2016 02 07
ma ta se tema spomenula u jednoj drugoj aktualnoj i onda je zbrisana... glupoooo
2016 02 07
gito, žena je ženi neprijatelj na krpicama :D I onda krene razgovor o tome, a uvodničarka veli da nije htjela potaknut raspravu i ode tema. Uz nostalgične note kako je prije bilo na krpicama kad se nismo svađali, nego smo se svi međusobno voljeli, a sad samo prevare ili rasprave. Strašno.
2016 02 07
kad smo se to sve međusobno voljele :o ?! I to mi promaklo :') :') :')
2016 02 07
Jep. I prevarantice isto mogu biti vaši kupci. Pis end lav.
2016 02 07
> popcorn: > Ne znam je li pravo mjesto za temu,ali pravo vrijeme za upozoriti članice krpica je sigurno.Molila bih i admina da se očituje o temi. > Naime,ljudi koji prodaju vlastite predmete npr preko njuškala su počeli dobivati pozive za sud i za sada simbolične kazne od oko 200-250 kuna.Navodno je to zabranjeno.Da li i nas čeka isto? > Ima li koja cura pravnica ili pozn anekoga tko se razumije u te zakone i da li se zaista krši neki zakon o tome. > Jedan korisnik na aukcijama je započeo takvu temu ali su aukcije temu lokotirale,ne znam zašto,ali postaje sve sumnjivo,posebno kad se država želi domoći svake kune. [:frustriran] Pa zar nebi njuskalo prvo obavjestilo ljude o tome?Ne vjerujem da je to istina jer bi njuskalo kao oglasnik koji daje ljudima reklamni prostor koji se placa prvi platio kaznu
2016 10 27
Koja glupost! Ne može ti nitko ništa za tvoje stvari. Imaš pravo raditi s njima što te volja, pa i zapalit ih ako baš hoćeš!
2016 10 29
ja imam jedno pitanje , dali se smije prodavati rabljena roba u većim količinama kod kuće ali na kilograme i dali za to ide neka kazna ako te tko prijavi????? ako ja tu robu kupim i imam papir da sam ju kupila. HVALA UNAPRIJED
2017 07 12
> anita123456: > ja imam jedno pitanje , dali se smije prodavati rabljena roba u većim količinama kod kuće ali na kilograme i dali za to ide neka kazna ako te tko prijavi????? > ako ja tu robu kupim i imam papir da sam ju kupila. > HVALA UNAPRIJED Ako imaš prijavljenu djelatnost na adresi gdje prodaješ, sukladno djelatnosti izdaješ račune, naravno.
2017 07 12
Kad ne bude prodaje uvijek ce biti zamjene 😎
2017 07 14
1 2 3 4 5