Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAZNE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE

jel to opet - čula sam od snajine matere preko njezine svekve punca? [:place]
2014 01 16
uvijek je tako, a kad se još uplete komšijina jetrva......
2014 01 16
Bingo [:smije] nekidan o oporezivanju i kaznjavanju ovakve prodaje netko opalio link na doprinose [:smije] i raja se raskokodakala a niko link da je pogledao
2014 01 16
Ta trač-babetina. [:frustriran]
2014 01 16
skupit robu u crnu vreću, na plac i prodavat. druge nema [:smije]
2014 01 16
e pa neka nas onda sve zaposle daju plaće kao sebi pa ćemo se svi fino oblačiti u Milanu!¨a roba koja je još nosiva završiti će na smetlištima pa ćemo imati još veće probleme s odlagalištima.... i gdje je tu ekonomičnost!? [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 03 11
Nisam baš stručnjak, ali koliko vidim trgovina se smatra djelatnošću prodavanja stvari u svrhu ostvarivanja dobiti. Ako sam prije godinu dana, ili nebitno, kupila neku stvar i platila ju 200tinjak kuna, a sada ju prodajem za 50ak, to apsolutno nema veze s dobiti. Pa nema razloga za plaćanjem poreza na dobit ili što već, kada dobit ne postoji. A ukoliko se baviš preprodajom stvari s e-baya, od kineza ili čega već, znači da si kupio/la nešto za jeftine novce, a onda preprodaješ za više novaca u svrhu ostvarivanja dobiti. To mi se čini logično :D.
2014 11 05
evo meni su pokucali na vrata ,slikala sam sve potrebno na otvorenoj temi
2016 02 03
a kad se utvrdilo da preprodajes fejkove svercane iz bosne i godinama dizes mjesecnu placu na crnjaka, obrisala si temu.
2016 02 05
Što tema nestade?
2016 02 05
'nako )))
2016 02 05
a neeeeeee! bas pijem kavu i trebam neko stivo ... jos spremila stranicu i danas noga... mislila da je do mene
2016 02 05
Ides upoziriti ljude na krpama ...prosiris paniku bezveze...ne napises pola istine...i onda obrises temu...super! Mogla si barem ostaviti da vide svi ovi preprodavaci fejkova...koji je krajnji ishod lova u mutnim vodama ..i to duzi niz godina..
2016 02 05
Najjače od svega je...dok ti carina pretresa kucu uz 2 svjedoka...ti otvaras temu na krpicama... Kao da je to svakodnevna pojava..i kao da nisi u prekrsaju i tamo zbog istog...
2016 02 05
Na nekoj temi je netko rekao kak zamišlja željku u tim trenucima :D Skuhala kavu, zapalila cigaretu, upalila laptop i oplela po forumu na krpicama dok se ljudi šeću oko nje i pretumbavaju joj kuću. Meni najbolji opis situacije :D "De, pomalo, nisam još ni kavu popila. Tu vam je sve, pogledajte, obavite, ja ću tu zapalit na miru."
2016 02 05