Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAZNE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE

nista, i mi cemo morati otvarati off-shore racune u svicarskoj za prodaju na krpicama [:hihot]
2014 01 16
suzy [:smije] [:smije]
2014 01 16
dunja 88...slažem se eventualno o preprodavačima može bit riječ .... [:smijesi]
2014 01 16
...opet cemo placati ono,sto smo prije n godina zaradili,pa su drzavnici rasprckali,pa sad moramo nanovo popuniti budžet da novi na vlasti isto tako osiguraju sebe i porodicu do 12-og koljena i dok god sutimo,a vristimo tamo gdje ne treba bit ce tako...nema nam druge nego izaci van i jasno i glasno reci sto napraviti po pitanju onih gore...smjeniti vladu i oformiti novu,koja nece moci kupovati sto im se sprdne,za nase novce...
2014 01 16
what?
2014 01 16
Čini mi se da se radi o preprodaji i uvozu.O tome je već bilo negdje riječi. Btw,bilo koji inspektor mi može staviti soli na rep ako s nekim dogovorim primopredaju.
2014 01 16
ja mislim da to ne stoji ,nego eventualno za preprodavače koji se uvale na ovakve stranice ,a ima ih naravno [:smijesi]
2014 01 16
nemojmo zaključivati napamet...ali razmislite malo...po takvom šta vi pričate uvijek isto da smo platile već pdw na stvari...pa onda i osobe koje imaju second hand shopove nebi morale prijaviti ništa državi????? nije li tako???? a i svaki vlasnik stranice pa tako i njuškalo i moje krpice .... se odrađuju u takvim stvarima oni ne odgovaraju za ništa to uvijek piše kad se registriraš bilo gdje...
2014 01 16
ja sve mjenjam [:smije]
2014 01 16
evo posto sam ekonomistica poznato mi je pravo.. iako ne znam sta se događa u glavama onima koji vladaju drzavom.. al nebi me cudilo da je tako jer im je cilj pokrast svaku kunu malom covjeku romjenit zakon preko noci -.- VLASNIŠTVO bi bilo ovlast vlasnika da radi po svojoj volji s predmetom vlasništva i koristima koje donosi, a svakoga drugog ISKLJUČI iz toga...
2014 01 16
ne vjerujem da ima razloga za brigu za sechondhand odjeću. nismo šverceri [:hihot]
2014 01 16
Smeća [:frustriran] , šupka bi dali samo kada bi mogli kontrolirati i koliko seremo u školjku, pa na količinu istih govana postave porez...
2014 01 16
nema veze jesmo mi platili porez prilikom kupnje,bitno je da je stvar u nasem vlasnistvu,dakle da je nasa,mogli smo ju dobiti na poklon,kojeg je netko drugi kupio,a mogao nam ga je netko i izraditi,to uopce nema nikakve veze,nase je i mozemo s tim sto god hocemo. e sad ako je rijec o preprodavacima to je vec druga prica i moglo bi biti da idu kazne za to a sto se same prodaje rabljene robe tice ne vjerujem,nisam cula da je neki novi zakon izglasan, a ni jedan stari mi ne pada na pamet na koji bi se mogli pozvati prilikom kaznjavanja
2014 01 16
Moze netko iz prve ruke o ovome il cemo opet po sistemu jedna moja prijateljica..prica se..cula sam..
2014 01 16
Vedrane svaka prodaja podrazumijeva pdv. Bila prva ili zadnja. Second hand ducani bi bili prvi lisheni obveze placanja pdva tom logikom. Nadalje..imas ti racun za svaki predmet koji prodajes il da ti vjerujemo na rijec kad se krenes branit po tom sistemu
2014 01 16