Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAZNE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE

Ne znam je li pravo mjesto za temu,ali pravo vrijeme za upozoriti članice krpica je sigurno.Molila bih i admina da se očituje o temi. Naime,ljudi koji prodaju vlastite predmete npr preko njuškala su počeli dobivati pozive za sud i za sada simbolične kazne od oko 200-250 kuna.Navodno je to zabranjeno.Da li i nas čeka isto? Ima li koja cura pravnica ili pozn anekoga tko se razumije u te zakone i da li se zaista krši neki zakon o tome. Jedan korisnik na aukcijama je započeo takvu temu ali su aukcije temu lokotirale,ne znam zašto,ali postaje sve sumnjivo,posebno kad se država želi domoći svake kune. [:frustriran]
2014 01 16
[:place] [:place] [:place]
2014 01 16
ajoooj uzas jedan,nadam se da nije tako :(((
2014 01 16
ja sam već pisala o tome jednom i o tekućim računima...napisala sam da vrebaju inspektori ali samo za preprodavače sa e baya za sada se prodaja rabljene robe ne kažnjava...
2014 01 16
Nije mi jasno da se svoja roba ne smije prodavati, znači plaćen je pdv u trgovini....šta još hoće!!
2014 01 16
necemo onda prodavati i kupovati sta sad sta je tu je [:place]
2014 01 16
Jbt nakraju neces smit ista kupit ni prodat po internetu nego ic u shoping centre Mozda bi se i islo u shoping centre da nije ovoliko ljudi nezaposleno i da ljudi ne rade po cili dan za neku mizerijastu placu di uspiju jedva platit stanarinu i rezije i nahranit dicu! Uzasno san ljuta i ide mi na ku.. vaka drzava. Kako ti kruh moze bit 9 kuna,a to je najpotribnija namirnica dana!! Ajme mogla bi danima pisat,....
2014 01 16
I ja se nadam da je dezinformacija [:tuzan]
2014 01 16
Ja sam čula da će se pratit svaka uplata na račun.
2014 01 16
NE CUDI ME. STA SVE OVA LOPOVSKA DRZAVA NECE IZMISLIT. -.- UZAS.!!!!!!!!!!!!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:znoji]
2014 01 16
nema mi smisla jer ja sa svojim stvarima mogu raditi sto god zelim pa ih tako i prodati jer imam sva prava na njima pravo vlasnistva,pravo sluznosti(dakle koristiti ju),pravo otudenja(prodati ju)... tako kaze stvarno pravo,i s tim sam upoznata a sad ako su nesto novo izmislili ne bih znala
2014 01 16
Bilo bi im bolje da tako prate svoje uplate,gdje će tko koliko i na koji način kome uplatiti!!! I da si malo bolje sređuju kredite,mislim one između sebe,ali glavno da ništa ne poduzimaju za narod!!!
2014 01 16
aaaaaaa nemojte se ljutit...i pretpostavljam popcorn da si to načula, ne znaš nikog osobno...ako bi ko u tom slučaju odgovarao to je vlasnik ili "zakupnik" stranice...razmislite malo
2014 01 16
ma daj, to je valjda samo kod nas...svuda ljudi prodaju tako [:frustriran]
2014 01 16
slažem se s beatriss. pa mi smo platili porez na ovu odjeću koju prodajemo kad smo je kupili u trgovini. a druga stvar je za preprodavače koji preprodaju sa ebaya ili dovoze iz bosne...
2014 01 16
1 2 3 4 5