Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAZNE ZA PRODAJU RABLJENE ROBE

zamjene nam nitko ne može zabraniti [:kesi]
2014 01 16
Firme vedrane ne osobe. Firme. Vlasnik..direktor..jest odgovoran..ali vlasnistvo je firme.
2014 01 16
Ma price za malu djecu. [:smije] Di bi oni stigli da se idu s nama bakcit. [:smije] [:smije]
2014 01 16
cipelitza - mudro zboris
2014 01 16
Sam žiro racuni se ce kontolirat. Mislim tko jos otvara ziro racun ako nemas nekakav obrt ili sl [:pospan]
2014 01 16
Evo informacija iz prve ruke, u subotu sam se raspitala o tome, imam u obitelji porez.inspektora. Rabljenu odjeću i stvari možete prodavati bez problema i straha od kazni, uplate možete vršiti putem Vašeg tekućeg računa, u koji porezna NEMA direktan uvid, već samo na temelju zahtjeva (ako se protiv Vas vodi neki predmet i slično). Inspektori kažnjavaju preprodavače nove odjeće, novih kopija brendova i slično.
2014 01 16
ma to su gluposti [:vrti]
2014 01 16
cipelitza pa ja i to govorim...da bi shopovi bili oslobođeni pdw-a a tako nisu ipak plačaju pdw....bilo kako bilo ....
2014 01 16
...svaka prodavačica na krpicama ima doma telefon...ima svoju poreznu upravu ima inspektorat...pa tako da to lako provjeri....informacije su još uvijek BESPLATNE i NEKAŽNJIVE....
2014 01 16
ne vjerujem da je to tako, po tome bi onda ukinuli i jakuševac na kojem se prodaje rabljena roba i stvari. a koliko znam to još uvijek sve normalno radi...
2014 01 16
onda se svi selimo na hrelić :)
2014 01 16
Ja sam prije par dana zvala poreznu i pitala jel moram plaćat porez na prodaju svojih stvari i kažu da se na svoju imovinu ne plaća porez prilikom prodaje(odjeća,obuća...) [:smijesi]
2014 01 16
Ali koliko sam skužila, to je zakon iz 2011. Samo je netko to sad otkrio.
2014 01 16
i treba ilegalne preprodavače lupit po džepu, otvori si firmu pa onda masovno preprodaji stvari s e-baya [:jezik] jedna krpica krivog kroja i broja ne čini preprodavača, ali ne možeš imati isti model cipela u 5 veličina
2014 01 16
Provjerila sam u poreznoj, imam tamo znance, krepivali su od smijeha i rekli da su u strahu velike oči, ali da je takvu informaciju sigurno smislio netko tko se sad slatko smije.Provjerilasam i na 'Njuškalu', njihovi admini kažu da nikad ništa smješnije nisu čuli i da im se nitko od njihovih korisnika nije javio s takvom vješću. Nakon nekoliko sati su me zvali, da su u međuvremenu i sami provjerili na poreznoj i da je stvar neistinita.
2014 01 16