Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Muške krpice

Baš gledam i ne nađem nigdje... zašto nema tema poput rasprodaje ali za muške krpice? Većina nas ima bar jedan il dva komada od dečka/brata/tate/muža/nekog i želimo ga prodat. Recimo kad sam tražila mušku majicu dosta je bilo nepregledno u tražilici (krivi tagovi, dodatni tagovi, pa se mješa robica za djecu itd) Mislim da bi ovakva tema bila dobra i ovim putem pozivam Adminku da napravi takvu temu! Ukoliko tema postoji a ja ju ne vidim dajte link pa ću obrisati ovu! I ova tema ne služi za reklamiranje pa nemojte to ni raditi! :*
2014 02 09
Nadajmo se da Adminka napravi ''malo'' reda ovdje i da eto napravi makar temu rasprodaje za muške pa d amožemo stavljati artikle. Bar da negdje budu...
2014 02 09
Slažem se! Planiram staviti nešto od muža i baš bi mi dobro došla jedna takva tema! Nadam se da će nas adminka čuti! [:smije]
2014 02 09
I ja se nadam! Da se bar nešto malo promijeni.
2014 02 09
slazem se! i ja cu uskoro staviti stvari od dragog [:smijesi] [:smijesi]
2014 02 09
Slažem se, ja imam muških traperica NOVIH a bzvz stoje a nekome bi dobro došle, još k tome su markirani brendovi [:smijesi]
2014 02 09
i ja se slažem.kada tražim nešto za muške katastrofa. [:vrti] [:place] [:hihot]
2014 02 09
Aleks samo zato što si to TI smiješ zaljepiti reklamu. Hahahaha. Il da smo bar svi na jednoj hrpici koje prodajemo muške stvari il nešt. Ne znam.
2014 02 09
sve koje zanima nešto od muških stvari, zavirite kod mene... ima M-XL, novo ili koji put nošeno..uglavnom sve kupljeno u Italiji ili Njem.
2014 02 09
pa neka adminka otvori posebnu temu kao što je rasprodaja i tražim, pa neka bude samo muške krpice. Neka joj netko javi u inbox
2014 02 09
Planiram pokrenuti temu na kojoj ću se obrušiti na sve vas koje mijenjate profilne slike. Taman se na nekoga priviknem i onda Hop i nova slika i niti ne skužim više tko je to. I ti vane spadaš u tu grupicu [:vrti]
2014 02 09
vane za adminku [:hihot] ne znam ja hoće li adminka biti u stanju otvoriti temu posebnu za mušku odjeću kad nije u stanju otvoriti novu za rasprodaje i tražim (10.12.2013. su otvorene, a traju 10-15 dana) mhmmm, 10-15 dana, čudan neki pojam vremena [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2014 02 09
Slazem se! Ja imam muskih lotova po super cijeni Majice + traperice samo 50kn
2014 02 09
Hahhaha Aleks :D Čitaj nick :P :P Moramo zaživiti ovu temu i stavit je negdje na vrh da vidi!
2014 02 09
ja isto imam par stvarčica ali vjerujem da je teško naći u tražilici [:vrti]
2014 02 09
1 2