Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pravo ime za proizvod

Evo ja sam se uključila u kopanje po krpicama tek prije nekoliko dana. Tražim kožnu torbu. I ne mogu se načuditi a i razljuti me kada čitam "kožna torba" a nema veze s kožom. Nekako se uvriježilo da se kožom zove sve što nije platno ili neki drugi materijal koji nije SLIČAN koži. Pa dajte cure: koža je koža, skaj je skaj, PU je PU! S obzirom da sam vjerojatno puno starija od većine korisnica, imam iskustva iz mladih dana da smo točno znali da li kupujemo kožu ili skaj, pogotovo zato što su razlike bile vidljive. Danas se proizvodi vrlo uspješna imitacija kože i znam da nije lako prepoznati razliku. OK, nekome to i nije važno, ali nekome jest. I dajte kada nudite proizvod, barem napišite dimenzije. To bi uvelike skratilo dopisivanje. Pusa svima!
2014 02 18
Potpisujem od rijeci do rijeci to sto ste napisala, Iako se nisam nikada nasla na ovim stranicama u ulozi kupca. Satena i poliestera kao u prici a sve je to svila i svileno... Svaka torba i cipele su vise manje kožne... Blago nam se [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 02 18
a ne samo to, meni su najdraže one kojima je veličina "može od xs do xl" NE MOŽE!! to što netko stane u xl ne znači da mu je dobar...ili one koje uopće ne pišu veličinu.....
2014 02 18
to je samo opis. ja volim jako majce sa takvim detaljima i da cure nemaju u opisu koza nebi nikad nasla..ako pise da nije prava ne vidim u cemu je problem... ja npr prodajem nakit za 15kn i opis mi je zlatne nausnice jer su te boje pa opet dobijem u inbox: jesu od pravog zlata? yeah right...
2014 02 18
a one size ne postoji...samo jer je rastezljivo nije za sve xs ce tajice bit presiroke, M taman a Xl ce izgledat ko kobasica
2014 02 18
Pa može se u opisu napisati "torba skaj" i svima će biti jasno da nije KOŽA!
2014 02 18
evo upadam ne vezano za torbu ali vezano za materijal,na svakoj torbi ,jakni piše deklaracija koji je materijal,ali jeste li ikada pročitale deklaraciju 100% imitacija kože....ja prvi puta na jakni jučer....
2014 02 18
E Alameee baš ste me nasmijali... naravno da neće pisati "Imitacija koža", ali će pisati neki umjetni materijal... to treba pisati na svakom proizvodu. Jednako kao što na nekoj bluzi neće pisati "Imitacija svile" nego će pisati, ne znam, poliester, poliuretan, nešto umjetno...
2014 02 18
Vjerojatno je veci efekt kada napisu kozna torba, a ono dobijes doma plastiku da veca plastika ne moze biti [:smije] [:smije]
2014 02 18
dolores odi na ebay pa utipkaj leather bag izbacit ce ti sve: i prave i one nalik nekad je neki izraz samo opis...a stavi se onaj kojima najvise ljudi barataju uvjerena sam da vecina tipka u trazilicu: kozna torba bez da uooce trazi pravu
2014 02 18
Pa evo ne znam Ja nekako računam da mi žene nećemo prevariti jedna drugu... naivno se nadajući da se trebamo međusobno podržavati... u ovom "muškom" svijetu...
2014 02 18
ali da treba obvezno dodat da nije prava koza
2014 02 18
Znam ja to draga Sepina. Zato i jesam ljuta!
2014 02 18
Znam ja to draga Sepina. Zato i jesam ljuta!
2014 02 18
Znam ja to draga Sepina, zato i jesam ljuta, ali u opisu proizvoda stoji da li je PU ili prava koža.
2014 02 18
1 2