Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Podkategorije :)

Prijedlog administratoru da omogući da možemo stvrstati svoje artikle u "foldere", odnosno da u svom ducanu imamo folder npr. majice i unutra sve majice koje prodajemo, pa hlače itd.. Neki korisnici imaju 100+ artikala i kad to vidim odmah mi je muka listati :) [:smijesi]
2014 02 25
dobra ideja, ali mislim da to nije moguće (već se predlagalo, pa ništa).....
2014 02 25
ni ja to ne volim....zato i kod sebe drzim 3 stranice...kad nest prodam i izbrisem, dodam novo i tako stalno....
2014 02 25
Ma ja isto imam doma jos hrpu stvari za stavit, ali mislim si pa nikad necu prodat ak imam milijun artikala..
2014 02 25
ja bih voljela da je odvojena barem dječja robica od robe za odrasle, to bi već jako olakšalo stvari..
2014 02 25
Bravo Tea!
2014 02 25
Slažem se s Charlina, to bi već bio veliki pomak i manji gubitak vremena za sve. [:smijesi]
2014 02 25
Ja sam bas zato odvojila djecju robicu na drugi profil jer nije bilo pregledno a na ovom probilu poslozila ormaric tako da su majice na jednoj hrpici,kozmetika skupa,hlace poslovne zajedno itd, cisto radi lakseg snalazenja
2014 02 25
@bubulejica mogla bi i ja tako napraviti rasporediti tako. :) Hvala na prijedlogu :)
2014 02 25
Nema na cemu, jedino sto to traje, ne znam koliko artikala imas ali ja sam dosta dugo slagala,pogotovo traje kad krpice pocnu stekati
2014 02 25
i ja sam razmišljala da bi bilo super d apostoje nekakvi folderi. ili kao ladice u ormaru. ali previše je posla da bi se takvo nešto izvelo [:smijesi] npr.još nikad nisam dobila upit za dječju robicu. možda jer je na skroz zadnjoj stranici pa nitko ni ne gleda otraga. i ja inače držim max.5 stranica jer mi je sve iznad 5 nekako prenatrpano i kupci izgube volju dalje gledati
2014 02 25