Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Obratite pažnju

u nedjelju sam malo prošvrljala shopping centrima,dosta stvari koje se ovdje prodaju po punim cijenama je na sniženju- Tally kardigani,Zara trapke,Terranova,pa pripazite da ne platite duplo. Ujedno,dosta nosim HM i Zaru i uvijek pitam da mi se,ako nije izložena slika etiketa jer ako je nešto njihovo 34,36 S,M ne moram niti tražiti mjere,znam da će mi 99 % biti ok-primjetila sam da 50 % cura uvijek ima neki razlog da etiketu ne slika (znamo svi da su Zarine ogromne,ali ipak) što mi odmah signalizira da nešto nije ok,tako da pripazite [:smijesi]
2013 01 16
hvala na obavijesti [:smijesi]
2013 01 16
Ja sam bila jučer u Cityju i zaista ima super cijena.U New Yorkeru majice su od 19 kn,tople haljine tunike od 39 kn,i još se može svašta izabrati.U Berski su majice kratkih rukava od 59 kn.Torbe su im na sniženju od 49 kn.Ludnica!
2013 01 16
Pa sada se najviše i isplati kupovati :D Mene to baš veseli, ja jednostavno obožavam kad za malo love natrpam 10 vrečica, samo ove godine ni za to se nema para :(
2013 01 16
Mass. hrpa čizmica na 50% - za 190kn nove novcate strava čizmice sam kupila [:smijesi]
2013 01 16
pa da
2013 01 16
,sad ste to sve fino pobrojale i očekujem da ćete otići sa krpica [:smije] šta radite ovdje ,brzo trk po dućanima [:jezik] otvorena tema je po malo maliciozna,svi mi više manje znamo kakve su cijene oko nas,svatko ima pravo prodavati po cijeni koju napiše a na nama je da kupujemo ili ne usput,trebale bi znati da u svim mjestim ali i gradovima nema ni Zare,ni HM,ni ne znam koje marke ulične mode,pa cure kupuju
2013 01 16
Slažem se s popcorn. Ako vam je toliko supač ić kupovat po dućanima sad kad su sniženja, onda ajte, a samo šta će bit posli sniženja? :D
2013 01 16
Slažem se s prethodna dva komentara. Iako smatram da ima i previsokih cijena tu na krpicama za rabljene stvarčice....
2013 01 16
ja se slažem sa svim komentarima jednim dijelom...postoji velika razlika od dućana do dućana npr.terranova Rijeka-Pula, u Puli su određene traperice 159kn dok su te iste u Rijeci 79kn, a 70% sniženje piše i u jednom i u drugom dućanu? isto tako ako ja kupim nešto za 200kn nemogu to prodavat za 20 ako je novo i nenošeno, ali isto tako nije uredu da neko kupi za 70 pa prodaje za 200, jer svi bi htjeli zaradit na najbrži i najlakši način, ali to nije stranica za to...
2013 01 16