Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Blokirana s foruma - zašto?

Evo, dala sam si truda i napravila novi profil samo da bi postavila ovo pitanje. Adminu također ne mogu poslati poruku pa zato ovdje pišem da mi admin ili netko već objasni. Mail sam također poslala na mail koji stoji na "kontakt" stranice, ali nitko ne odgovara, pa zato novi profil i pitanje na forumu. Nadam se da se ovaj nepotrebni profil može kasnije obrisati. Nova sam ovdje i pregledala sam ranije pravila korištenja stranice, pa mi zato ovo nije jasno. Pozdrav! Koliko sam primjetila danas - blokirana sam s foruma. Bez obavijesti o razlogu. Zbog toga molim objašnjenje s Vaše strane. Otvorila sam temu na podforumu koji se zove "Rasprodaja" i na kojemu piše: "Neophodno je naglasiti uvjete i trajanje rasprodaje. Tema će biti obrisana po završetku rasprodaje. Korisnici koji budu kršili pravila foruma bit će blokirani s foruma bez prethodnog upozorenja." Dakle, temu sam otvorila na prikladnom za to podforumu i navela vremenski okvir te uvjete rasprodaje, a nakon toga mi je netko od korisnica zalijepio link na temu kako su rasprodaje zabranjene ( što ne razumijem zašto bi na istoimenom podforumu bile zabranjene?!?)... nisam stigla do kraja pročitati o čemu se radi jer mi je SVE nestalo, a ja sam u tom trenutku blokirana. Molim Vas za objašnjenje zašto. Pregledom Vaših uvjeta korištenja i često postavljanih pitanja, ne mogu naći odgovor. Nadalje... Pod FAQ su navedeni uvjeti "Zašto je moj oglas pobrisan?", a moj slučaj ne spada niti u jednu od tih kategorija osim " Administratori imaju pravo pobrisati stvari koje nisu prikladne za ovu stranicu." što također nije slučaj jer je postavljen u odgovarajući podforum (gore navedeno) i nisu korištene neprimjereni riječnik. A stranica "mojekrpice.hr" je zamišljena kao mjesto za prodaju i kupnju, pa ne mogu ni zamisliti prikladniju stranicu i prikladniji podforum od onoga koji se zove "Rasprodaje"... za objavljivanje rasprodaje. Prema tome, molim povratnu informaciju. LP
2014 03 04
nemaa objava rasprodaje samo u temi koju adminka objavi [:ljut] [:frustriran]
2014 03 04
Zato sto se rasprodaje oglasavaju u zato vec predvidenom/napravljenom podforumu.
2014 03 04
Kao što sam rekla, reklamiraju se pa otvaraju teme ZAKAJ SAM BLOKANA. aj procitaj pravila!
2014 03 04
Po novim, već starim pravilima koje je adminka postala ne smiješ otvarati temu o rasprodajama nego samo u predviđenoj temi ''rasprodaje'' koja je označena zelenom zastavicom
2014 03 04
Pozdrav , mislim da si blokirana iz razloga što ne smiješ otvarati svoju temu , rasprodaja , admin svaki dan otvara novu temu , rasprodaja , zamijene i tamo oglašavaš svoje akcije , dakle unutar teme koju je otvorio admin. Eto , nadam se da sam pomogla [:smijesi]
2014 03 04
Al da se zbog toga korisnica blocka, to je debilana. Cura je fulala, trebalo je maknut temu i opomenut joj. A ne dijelit blockove ko bombone!
2014 03 04
@LjuBitch , dosta cura upozorava druge pa ništa [:tuzan] drugačije ne ide nažalost.
2014 03 04
Hm... Pa nema mi smisla postojanje cijelog podforuma za samo 1 temu koju otvara admin. Onda opis podforuma koji stoji ispod imena nije prikladan i treba ga promijeniti. Ja se, ako sam pogriješila, ispričavam na kršenju nejasnih pravila. Sada mi je ipak jasnije [:smijesi] Nego... Koliko dugo to blokiranje traje?? Isplati li mi se ostajati na krpicama ili mogu zaboraviti sve skupa? [:znoji]
2014 03 04
[:sokiran] oprez cure [:tuzan]
2014 03 04
Taj podforum Rasprodaje gdje si ti oglasila nije za oglasavanje.reklame svog ducana nego npr.vidis po hradu snizenje u Zari i javis curama na forum . Kuzis? a sad nije razumljivo da li si blokana samo na forumu.ili opcenito profil ti je blokan? Ako ti je profil onda nemas sta cekati, nema sanse da ga odbloka a ako si na forumu , strpi se neces klafrati s nama ali mozes najnormalnije kupovati/prodavati.
2014 03 04
Ma kužim ja što vi cure sve pričate. Ali vam hvala svima na pojašnjenju!! Stvarno nisam čitala SVA pravila na SVAKOM podforumu, ipak ne visim po cijele dane čitajući stare postove. [:smijesi] Kad se admin već ne javlja nikako od tog tihog blokiranja, [:znoji] , hvala svima koji su odgovorili umjesto admina! [:zaljubljen] Ali to i dalje nema smisla jer na podforumu piše doslovno: "Neophodno je naglasiti uvjete i trajanje rasprodaje. Tema će biti obrisana po završetku rasprodaje. Korisnici koji budu kršili pravila foruma bit će blokirani s foruma bez prethodnog upozorenja." Ovo je ipak, na kraju krajeva stranica za prodaju i kupnju odjeće. No dobro. Ako sam blokirana samo na forumu? Koliko to traje vremenski?
2014 03 04
Pojma nemam, nekad je trajalo tjedan, dva. Pisi joj u inbox i zakelji link ove teme, valjda ce skuzit da fakat nisi znala
2014 03 05