Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dva konkretna pitanja svima ;)

Dva pitanja : Prvo - Mislite li da je u redu u opis artikla staviti npr. svilena, satenska, a materijal je zapravo poliester ili neki drugi? Artikl 'izgleda' svileno/satensko( taj tip majice) pa bi ga oni koji žele tako nešto lakše našli u tražilici. Vidjela sam da je jedna majica koju imam i ja kod jedne korisnice nazvana satenskom, i mislim da to jasnije opisuje izgled majice. Što mislite? Drugo - Vidim (čitam) da većina kada nešto poklanjaju preferiraju da to uzme netko u potrebi, a ne cure koje prodaju svoje stvari i kojima, barem naočigled, ne treba. Kakav je vaš stav o tome? Iskustva? Hvala [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 03 17
1. Ne znam, najbolje je, ako si sigurna da je svila,napisat svila, ako je poliester, navest njega. 2. Poklanjam i nije me briga sta ce netko s tim [:zaljubljen]
2014 03 17
Mislim da nije ok osloviti nesto kao saten ili svila ako to uistinu nisu takvi materijali, ali mislim da je sasvim ok reci da izgledat poput svile/satena, a sto se tice poklanjanja stvari radije cu pokloniti nekome koga znam (tj. kome znam da je uistinu potrebno) nego nekome virtualno (makar sam vec poklanjala u par navrata i ovdje na krpicama).
2014 03 17
Istina, pitanje je malo '1st world problem', ali eto zanimalo me mišljenje. Ja znam da je poliester ali izgleda satenski, drugoj curi u naslovu piše satenski. Ne znam koliko je to iritantno za kupca, je li to kao nike kopije hehehhehe ;) Za poklanjanje se slažem.
2014 03 17
1.Uvjerljiviji i iskreni opis daje najbolje podatke,dakle,ako je umjetni materijal,naglasiti,ne radi toga da nam srce bude na mjestu,neki ljudi pate od ozbiljnih alergija i kad kupuju zele biti sigurni da im materijal odgovara,takodjer,opisi kao da nesto jest ali nije..nije najsretnije rjesenje 2.kad poklanjam,poklanjam onome tko zeli i ne pravim razliku,nekome moze biti lijepo i cilj mi je da nekog usrecim,a sebi oslobodim prostor.
2014 03 17
Današnji poliester izgleda satenski/svileno, ali ja rađe uvijek napišen kako je. dakle, ako je poliester, napišem to i da izgleda svileno i na dodir. A što se tiče poklanjanja, poklonila sam stvari onome kome je bilo potrebno i to preko jedne grupe na facebook-u, osobno smatram da je ne samo pohlepno, nego i jadno da se javi netko kome ne treba pa da preprodaje dalje
2014 03 17
1. nije u redu , svila je svila...........još mi je bolje kad piše, npr.Diesel torba , onda u opisu tek piše loo like Diesel , to je krivo navodjenje kupaca samo da zavire [:sokiran] 2.slažem se sa kkss7111 , onda radije poklonim nekoj bliskoj osobi , ja sam prije tri tjedna(ako ne i više)poklanjala 2 parfema(samo poštarinu plate) , jedna cura je odmah platila , druga ni dan danas , evo parfem stoji , s tim da sam personi poslala poruku da hoće ili neće , najbolje da joj još i poštarinu platim , dan danas odgovor nisam dobila [:frustriran]
2014 03 17
1. meni nije u redu da se npr.kod jakne koja je fejk koža u opis stavi koža. to nije koža nego poliester. ako ne znam kakvog je materijala, napišem neko slovo. nema mi smisla da izmišljavam sastav i svila nije kao poliester. i još se prodavačice čude što se kupci pobune da nešto nije svila, a pisalo je svila. ako nešto izgleda kao svila, onda se možda to može staviti u opis, ali pod materijale se treba staviti pravo stanje 2.psr puta sam nešto poklonila, nije me bilo briga dal nekome treba ili ne. ali mi je bilo drago jer su mi se javile cure koje su to već neko vrijeme imale u omiljenima. iako sam više za to da se pokloni nekome kome stvarno treba. ali taj netko nije na krpicama niti ima internet.
2014 03 17
Meni je isto logično napisati istinu, smiješni su mi ovi 'like' artikli. I dobro je naglasila ninipini- postoje nivoi kvalitete u materijalima, pa tako i satenu, svili...Nisam bas neki stručnjak za tekstil, no znam da mi je poliester koma, i u njemu isto osjetim razliku ( tipa one majice koje iz tebe izvuku smrad koji nisi ni znala da možeš producirati :( :(). Nije da nešto puno poklanjam tu, isto imam u 'stvarnom' životu kome ću dati, ima ljudi kojima zaista treba i super im dodje sve. Ovdje su to većinom stvari koje mislim da bi možda vještim i kreativnim curama mogle poslužiti da naprave nešto novo od njih. Kad si kupim pištolj, onda ću i ja biti kreativna i vješta sa krpicama hahahah [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 17