Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

jel to normalno?

Curke, evo pred nekih 2 mjeseca prekinula sam vezu od skoro 5godina... Novi decko sa kojim se viđam je stariji, ima 29god ja imam 23god. Sve je super, jako mi je lijepo sa njime, ali...uvijek ima ali... mene totalno brika u glavi....kada sam sa njim odlicno je, kad sam sama ili nesto, osjecam se totalno cudno...stvar je u tome da sam bila naucena na lagodnu vezu, znala sam da je bivsi uvijek tu, usli smo u tu neku kolotečinu i sve je bilo "mirno", a sa ovim trenutnom deckom sam totalno na iglama hahah, i kada neke stvari ne ispadnu kako bi trebale, nervozna sam, nesto mi neda mira, zivcana i slicno....neki put me uhvati i plač...nemam pojma, nije mi žao šta sam prekinula dugogodišnju vezu jer nije imala smisla vise nikako...ali opet fali mi to nešto....je li to normano? da li se je vama tako događalo?
2014 03 26
Da, treba ti vremena SOLO... možda si požurila s novom vezom?
2014 03 26
Što znači "kad stvari ne ispadnu kako bi trebale"?
2014 03 26
jel ti se sviđa taj novi ili "sloboda" i bijeg iz kolotečine [:sokiran] malo ti je prerano za novu vezu-prije ti treba nešto bez obaveza [:smije]
2014 03 26
Takodjer mislim da ti je potrebna duža pauza ... pet godina bila si sa jednom osobom, navikla na njega i njegov karakter. Ovo je velika promjena...
2014 03 26
Bas zbog toga sto je bivsi bio uvijek tu za tebe si i uletjela u novu vezu.. budi malo solo... Inace, moja taktika je bila bit s nekim u kog znam da se necu zaljubiti za ovako neobavezno [:smije] [:smije]
2014 03 26
mislim i ja da sam uletjela prebrzo u ovo...al bas to nisam jos navikla na njega na njegov karakter i njeg kao osobu...mislim sa tim deckom se natežem vec vise od pola godine, dok sam cak bila i u vezi sa bivsim (nisam ga varala)...i decko mi se zbilja svida...i on je rekao da se ja njemu jako svidam i rekao je da me voli čak...ma joj meni je zbrka u glavi totalnaaaaaa
2014 03 26
Ma to je porpuno normalno, sa bivšim dečkom si se navikla na apsolutno sve, vjerojatno si znala svaki njegov sljedeći korak, a i on tvoj, Baš zato su nove veze i zanimljive, jer tek istražuješ :)
2014 03 26
Ja mislim da ti triba vrimena malo samoj, da provodiš vrime s prijateljima, ne forsiraj ništa. Jedno važno razdoblje tvog života je završilo, sada prvo samoj sebi budi prioritet, nađi neki hobi, izgradi se iznova da bi mogla u neku novu ozbiljnu vezu ući kvalitetno. Sada, šta se muških tiče, ako ti triba već neko, radije da to bude bez obaveza. Opusti se i uživaj u solo statusu [:smijesi] [:kesi]
2014 03 26
naravno da je normalo :D ti si dugo bila u vezi i navikla si na to da sve ide svojim tokom i kad si u dužoj vezi možeš sve rec dečku, dok s druge strane kad si tek na početku veze stalno se preispituješ jel radis ovo dobro jel radis ono dobro..To ti samo znaci da ti je stalo i da sta god napravis pitas se jel dobro zbog toga da tog noovg decka ne izgubis.. To je tak na početku veze to je sve normalno kasnije ce vam bit lakše jer se više poznajete i jer ste si svakodnevnica [:smije] Uglavnom ne brini i kad se pitas jesi nest krivo napravila odi do njega i porazgovaraj s njime i reci mu sve iskreno kasnije kad budete duže u vezi bit ce ti lakše jer ga bolje poznaš i znaš kak se prema njemu odnosit i znas sta možeš napravit sta ne :D moje mišljenje ukratko [:smijesi]
2014 04 04
imam i ja jednu komplkiciranu situaciju, i uopće neznam što da pomislim o svemu tome. Naime moj sad zadnjih dva dana bivši dečko je u zadnjih mjesec dana kao u depresiji, rekao mi je to i sam, da ga u zadnje vrijeme ništa ne veseli i raduje, No u našem odnosu se to nije dalo zamijetiti, ponašao se kao uvijek, no nakon što je loše napisao jedan ispit na fakultetu, što ja smatram da mu je bio kao neki okidač radi čega mu je postalo još gore. Odjednom kao preko noći se promijenio prema meni, više nije bio pažljiv kao uvijek nego mi je grubo rekao da se nije zaljubio u mene i da ne želi biti samnom . A dan prije toga je sve bilo u normalnom redu, komunikacija i sve. I eto kako on u našem odnosu, pogotovo u zadnje vrijeme nije pokazivao nikakve znakove depresije, bio je vedar i veseo, čak je on prvi poticao neke znakove nježnosti. Još mi je čudnije jer me i upoznao me sa svojom obitelji, super sam s njogovim prijateljima. Uvijek je on taj koji je spominjao neke stvari za budućnost. Nije uopće bježao od mene, niti odgađao naša viđanja. Radovao se skorom završetku fakulteta, pa ne mogu razumjeti otkud nagla promjena. Inače smo iz istog grada, ali on studira u drugom gradu, ali je više doma nego tamo tako da nam daljina nikad nije predstavljala problem. Što vi mislite...
2015 01 15