Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklonite, mnogi doista nemaju

ima u areni centar, kontejner za obucu i odjecu koji stoji ja mislim na ulazu dalmacija.... roba za crveni kriz... ja tamo znam odnjeti nesto s vremena na vrijeme....
2013 01 20
Evo, ja bih se uključila u temu... Baš sam sinoć nešto razmišljala, kako mi se neka roba već duže povlači po ormaru, a i na profilu isto stoje oglasi duže vrijeme, nije se prodalo do sada (sinoć) pa ni neće, i tako odlučim pokloniti dvije stvari (za početak)... Prva je bila Mango košuljica kratkih rukava druga roza dolčevita nošena ali jako dobro očuvana, meni kratka postala. Par minuta kasnije dobijem dva upita, javi se jedna cura za košulju i druga za košulju i dolčevitu. Pošto je jedna od njih prva tražila košulju, ja napišem ovoj drugoj što je htjela oba dva artikla da je ostala samo dolčevita a ona meni napiše Ne hvala i smajlić... Ja sam poludila!!! Poanta ove čitulje jest da ima takvih ljudi koji će uzet nešto samo zato što je besplatno makar kasnije i bacili (za razliku od nekoga tko bi to stvarno htio ili mu stvarno treba) Nekad razmišljam da sam stavila drekec besplatno da šaljem da bih imala upita [:smije]
2013 01 20
@Irena I ja se slazem da se slazemo :)). No, nit' sudim o onima koji smatraju da je dovoljno pomagati jednim lajkom ili shareom na facebooku, nit' prosudjujem one koji se snalaze za zivot i na, za nase uvrijezene moralne norme, ne bas prihvatljive nacine. Nismo svi jednaki, koliko god voljeli na takav nacin razmisljati, niti svi imamo jednaku socijalnu genezu. Mozemo samo za sebe odluciti da li cemo pomoci ili necemo i, ako hocemo, na koji cemo nacin to ciniti. Tu sva prica zavrsava.
2013 01 20
I još jedna stvar, nemam neku robu baš da dam tako tipa karitasu , jer je trenutno više manje sve to roba onako možda za izlaske i sl.... I tražila sam poštarinu jer nisam u mogućnosti sada plaćati, pogotovo ako se radi o više artikala, nego sam išla s namjerom da probam dvjema curama malo uljepšati dan, jer znam koliko puta ja gledam nešto pa taj tren ne budem u mogućnosti si priuštiti , makar bilo i 30 kn i
2013 01 20
@missgreen Naravno da se takve stvari mogu ocekivati, no mozemo birati kome cemo nesto prodati, a kamo li pokloniti :), stvar osobne procjene, rekla bih... [:smijesi]
2013 01 20
north znam da je zivot tezak,svako ima svoje misljenje...moje je takvo,kakvo je.ja postujem tuda misljenja.zivot je borba,i ne smije se predati.
2013 01 20
I ja imam neke stvari za pokoniti,javite se...
2013 01 20
ne smije se sazaljevati,i ja sam samohrani roditelj.radila sam za robu,sanpon...cistila po kucama,pomagala drugima a za uzvrat dobila kaj mi treba npr,sanpon iz avona.izgleda bahato,ne meni ne...kako je krenuko u drzavi svi cemo jednom tako raditi USLUGA ZA USLUGU...ima koje prose za kruh,svaki put sam kupila.novac ne dam,koi prose.odnesem odjecu u caritas.svatko ima svoje misljenje,i ukuse.
2013 01 20
U cetiri recenice, cetiri fraze. dok je jednome najteze bilo rodit se, drugome je rodit se bilo najlakse... Nije svima tesko, tj. nesto je tesko, dobro, lose...uvije u "odnosu na" (nesto drugo) Zao mi je ako sam te uvrijedila, nije bila namjera... Cesto mi se dogadja da ljudi moje rijeci dozivljavaju osobno samo zato sto se njima obracam. Tj., ljudi misle da se obracam njihovim tastinama, a ne misli njihove osobe. Necu vise filozofirati [:smije]
2013 01 20
ma nisi north...nisam ja secer [:smijesi] cjenim tuda misljenja... [:smijesi] [:smijesi] tako i tvoje,ne sudim da meni nebi sudili...ogorcena sam drzavom eto, [:ljut]
2013 01 20
Ah, ogorceni ovom drzavom mogli bi nastaniti jos jedan NY. Osjecam se clanom tog kluba :)
2013 01 20
ah i mrzim kada varaju na blogu...s traktorom bi ih zgazila da mogu
2013 01 20
Ja sam prošle godine odnesla 25 kg robe u crveni križ, što robe, što torbi, cipela, ruksaka za školu...posteljine, ručnika...i danas stavljam robu za poklanjat sa strane pa kada se skupi odnesemo u crveni križ, ovdje stavljam samo robu koja uopće nije nošena ili je nošena samo jednom, dvaput, dakle skoro pa kao novu jer i meni treba koja kuna danas kada su plaće takve kakve jesu. [:tuzan]
2013 01 20
maiari da teska su vremena,i ljudi su sve gori i gori,tezak je zivot..borba za opstanak
2013 01 20
Hmmm diskutabilno. Većina cura bi pomogla, ne razmišljajući dali ih je neko prevario ili ne.Ok razumijem, radite to zbog sebe i volite pomoći.Evo ja sam slučajno vidjela ovdje jednu žensku osobu koja prosi, moli, što već. Kad sam joj vidjela ime, upalila mi se lampica.Eno je i na forum.hr, roda forum,nema di je nema. Na forum.hr sam čitala da joj ljudi kući dolaze sa paketima( korisnici sami kažu u kakvim su akcijama bili)donose joj hranu, odjeću, sve što ona treba.I evo je opet, nekidan traži opet nešto ovdje. Sad mene interesira, dali po vašem mišljenju ona iskorištava situaciju?Kad joj je dosta? Na forumu moljaka sigurno godinu dana, ovdje dosta kraće. Pa svi smo mi sirotinja, svakom bi dobro došlo da nam netko donese novu mikrovalnu kad se stara pokvari, da nam netko donese drugu veš mašinu kad nam naša ne radi.Ma hajde.. Ta dotična je na netu 24 sata dnevno u akcijama, više naprosi nego što ja zaradim u 8 sati dnevno i onda sam i ja ( kao i ona) bez ičega jer sam sirotinja sa 3,700kn plaće.
2013 01 20