Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

odjevne kombinacije :$

cure,koja vam je najj odjevna kombinacija? al neka jednostavna,ne za svadbu,krstenje i tako velike dogadaje,ja sta god obucem meni je to ruzno,ko da mi nista ne stoji [:place] npr obucem tajice i neku obicnu majicu,grozno [:frustriran]
2014 04 17
i da,presvlacim se zato 500x na dan [:frustriran]
2014 04 17
Imaš bad hair day?! Neki dobar sako ti podigne svaku kombinaciju, pogotovo sa trapericama...
2014 04 17
Moja najdraža; poderane mrkva traperice, obična bijela majica kratkih, rukava V izrez & bijele tene sa rozim Adidas znakom [:smije] i lančić koji nosim svaki dan [:zaljubljen] Obuci ono u čemu se najbolje osjećaš.. nabaci neki cool nakit [:kesi]
2014 04 17
harpo31 - da, tu se definitivno slažem [:zaljubljen]
2014 04 17
nikako ne nosim trapke vise [:hihot] samo tajice svih uzoraka,trenutno nosim tajice uzorak trapki,majicu ljubicastu nekuuu i vesticu crnu [:zaljubljen]
2014 04 17
Traperice, balerinke, sako, kosulja ;-)
2014 04 17
ja sam nedavno tek otkrila jeggings :D pa su mi trenutno najdraze crne s bijelim tockicama, na cizme, neku monokromnu usku majicu i gore mini djilet ili oversize kardigan, ovisno osjecam li se taj dan "vitko ili debelo" :P
2014 04 17
@Petra je primjer ženskog roda, moji muški dobiju slom živaca kad se počnem presvlačiti [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 17
ee to mi je koma,obucem nesta i lijepa sam si,mrsava,i znam da cu si popodne bit ruzna i debela,i opet cu se presvuc [:smije]
2014 04 17