Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Tablete za kontracepciju

Evo sad mi izlazi drugi blister, znači neka 2 mjeseca [:zaljubljen]
2014 04 28
i jesi imala nekih nuspojava do sad? :)
2014 04 28
Pa ništa posebno, malo mi u početki bilo muka nekih par sati, ali ništa da boli i to... Kao što smo rekle promjene raspoloženja, i to je uglavnom to. Ne debljam se za sada [:hihot]
2014 04 28
dobro je onda, sretno! [:poljubac]
2014 04 28
sjajno. dilas tablete koje se izdaju na recept? znas da je to blago u gospodinu protuzakonito? il se samo hvalis ipak?
2014 04 30
> Branislava19: > Imam 20 god i prije mjesec dana mi je ginekolog ustanovio da imam izrazito policisticne jajnike. Obavila sam pretrage krvi i ultrazvuk i sve. Prepisao mi je kontracepcijske tablete Midiana. > Na netu nisam pronasla skoro nista o njima, pa me zanima da li ih neka od vas koristi? > Bojim se onih silnih nuspojava :S > Hvala unaprijed cure, zene :D Zdravo, kako si prosla sa koriscenjem tableta Midiana? :) Ja ih koristim ali imam jaku zelju da prestanem :D :s
2018 04 06
> mathejaxx: > Pa ništa posebno, malo mi u početki bilo muka nekih par sati, ali ništa da boli i to... Kao što smo rekle promjene raspoloženja, i to je uglavnom to. Ne debljam se za sada [:hihot] Zdravo, mozete li mi reci vase iskustvo sa kontracepcivom do sada? ja pijem Midianu trenutno ali zelim da prestanem s njom, cini mi se da imam jake promene u raspolozenju i grudi mi otecene...cak sam imala i cistu koja je pukla u prvom mesecu. :s unapred hvala :")
2018 04 06
ma daj??? sta nisu dobre midiana? nemojte me strasit :D pila san dianu, pa softinelle, pa mi je sad da ove, al nisan ih jos pocela pit (cekan prvi dan novog ciklusa)
2018 05 05
1 2