Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zanima me..

Pozdrav cure. Uskoro idem u Sarajevo. Dal mozda znate dal ima dolje kakve robice za kupiti jeftinije nego kod nas ili su cijene tu negdje .?. hvala :)
2013 01 25
imas moje krpice u sarajevu
2013 01 25
tamo su njbolji cevapi [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ,a da jeftinije je...definitivno
2013 01 25
da,jasno,cevapi su na prvom mjestu [:smije]
2013 01 25
ima strava stvari, ja bila prije 2 godine, ali tada bas nisam imala love [:tuzan] na bascarsiji ima super koznih povoljnih stvari, ali se treba cjenjkati, ima i butika....
2013 01 25
o super ,onda ce se nac nesto :)
2013 01 25
u Bosni postoji lanac trgovina, zove se Azel France. prodaju starije kolekcije, odnosno ono što je od njih ostalo, Zarine robe i nekih marki koje kod nas prodaje Sportina, ako se dobro sjećam. ja sam uglavnom ulazila zbog nekih Zarinih komada pa ove druge nisam zapamtila. nekad se stvarno moglo naći zgodnih stvari po niskim cijenama, ali nisam dugo bila u nekom većem gradu u Bosn. u meni najbližu trgovinu zadnjih god dana stižu same gluposti. pa možda da provjeriš tamo. znam da jedna postoji u industrijskoj zoni grada, kao kineskoj četvrti. a za ove po gradu ćeš morati pitati nekog [:smijesi]
2013 01 25
U Sarajevu robica baš nije jeftina.. sve su ti u centru markirane trgovine. Prije je bilo drugačije ali nakon navale turista stvari su se promijenile. Vidjet ćeš da tamo vrvi ljudima. Golemi je nesrazmjer između baščaršije gdje žene na betonskom podu sjede cijeli dan i prose i trgovina ovakvih vrsta. Vidjet ćeš i sama, ja ti preporučujem ako si u mogućnosti odlazak na Vrelo Bosne, izvor rijeke Bosne prekrasno uređen park koji se mora vidjeti a za shopping u trgovačke centre gdje ćeš naći sniženja.
2013 01 25
U Azelu ima stvarno povoljnih stvarčica,ja sam kupila preslatku zarinu traper suknjicu za curicu 1god. Koštala je oko 20 kn.otvorio se i neki shoping centar ali u njemu ništa posebno.od trgovina u centru grada imaju manje više kao i kod nas,ništa posebno.moj savijet ti je da ne trošiš puno vrijeme na trgovine koje imaš i ovdije,jer tamo ima puno lijepih mijesta koje bi trebalo vidjeti.fotić u ruke i kreni u obilazak kao turista!
2013 01 25
Evo ja sam iz Sarajeva, zivjela dole 23 godine, vec dvije godine zivim u Splitu, a idem u Sarajevo svakih mjesec-dva.. Roba ti je, u principu, skuplja u Sarajevu, jer je ovdje veci izbor, tj. veca konkurencija, pa su i veca snizenja. Svi bitniji ducani su ti u Titovoj i Ferhadiji (glavna ulica) i u BBI centru, koji se takodjer nalazi u centru grada. Mozes svratiti do Alta centra, on ti se nalazi na Marijin Dvoru, to ti je kojih 10ak minuta pjesice od centra, mada nema nista vrijedno tamo, osim New Yorkera. Tu blizu ti je i Importanne centar, takodjer nista bitno, mozda Carpisa, ako te to interesuje. U samom centru (kod parka "Svjetlost") imas ducan na sprat, zove se "Sport Life", takodjer imaju ducan u BBI centru, tu ti je sve sportska roba i to je jeftinije nego u Hrvatskoj. Ja sam prosle godine tamo uzela Skechers cizmice, na snizenju bile 75 KM (300 kn), i vidim ih ove godine u Splitu pod "Nova kolekcija" za 600 kn..
2013 01 25
Netko je spomenuo Azel France, to vam je roba iz Njemacke, Austrije i sl. iz proslih kolekcija ili roba sa greskom, koja se prodaje po stvarno smijesnim cijenama.. Npr. kupite si Zara haljinu za 40 kn, ili Pull&Bear jaknicu za 80 kn..i tako.. Jedan od takvih ducana je i Haris Export, ima ga na Skenderiji, kad dodjete na plato Skenderija pitajte nekoga gdje je "Haris export", reci ce vam, da vam ja sad ne objasnjavam.. Imate puno pijaca, pa kome je to zanimljivo, izbor je ogroman, fake Louis Vuitton, Guess, Gucci i sl. robe na pretek. Najbolja vam je pijaca Otoka, imate zatvorenu (ispod Merkur centra) i otvorenu 3 minuta hoda dalje.. Ja licno, dole nisam nista kupovala, osim cipela na stiklu i cizmica na stiklu, jer je stvarno najbolji i najveci izbor, a i cijene su okay (150-300 kn).. I cim dodjete u grad, idite u BBI ili kafic "Alfonso" i trazite primjerak "Sarajevo Navigator" casopisa. To je besplatni casopis za turiste u kojem imate mapu grada, mapu javnog prijevoza i objasnjeno sve sto vam moze trebati, ako ste prvi put u Sarajevu.. Eto, ako nekoga jos nesto zanima, pitajte.. Zelim ti lijep provod u najljepsem gradu na svijetu.. [:smijesi]
2013 01 25
marinica87 i ostale cure,hvala vam puno [:poljubac]
2013 01 25
Čula sam da postoji velika tržnica zvana Kiseljak...nikada nisam bila,ali vjerojatno znaju oni koji su iz Bosne i Hercegovine gdje je to i isplati li se odvesti do tamo...
2013 01 26
Trznica Kiseljak je u gradu Kiseljaku, koji je nekih 45 minuta voznje od Sarajeva.. Osim te velike pijace i izvora kisele vode, nema se sto tamo vidjeti.. Svi ti artikli koji se prodaju tamo, imaju se kupiti i na pijacama u Sarajevu, a koga zanima ta kupovina po pijacama, u Sarajevu ih ima barem 10-ak...
2013 01 28