Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne zaslužena negativna od kriminalca ?

Mogob taj zaplesat kazachok [:smije]
2014 05 01
Mate Brko definitivno prevarant... Ne nasjedajte i cim vam daju to ime za uplatu bjezite ko od vraga! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 05 01
I ta evicakakogod profil nije blokiran, a ima 7 komentaea od koji sh svi negativni??! E je... mi sve!
2014 05 01
Cek da adminku naguzi onda mozda bloka koji od profila
2014 05 01
Ma nista to ne znaci sto im se dijele ovdje negativne kada otvaraju nove profile i mijenjaju ih ko šporke gaće, a kako i sami prevaranti kažu dok ima budala koje će nasjesti... Ali doći će i tom smeću od ljudi kraj, kada se najmanje budu nadali [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 01
Ima nacina naletice na gore od sebe. Uviek tako biva
2014 05 01
Tome se i ja nadam cipka! Ako ne ima načina [:smije] [:smije]
2014 05 01
meblodiva je mate brko/beko?
2014 05 01
Matebrkobeko je jedna mnogo podvojena, potrojena i uopće umnogostrčena ličnost. Planira se štampanje majica s natpisom 'Svi smo mi Mate Brko/Beko'
2014 05 01
mp1989: Imala sam sličnu situaciju, adminka nije poduzela ništa. Dosadilo mi je svaki dan moljakati ko zadnji sivonja za isto, otvorila sam novi profil i sad je sve ok. E pa sad ti budi ovdje pošten! Prije ćeš najeb [:hihot] nego prevaranti ovdje. SLOBODA PREVARANTIMA! Yeeeeee! [:sokiran] [:pospan] [:pospan]
2014 05 01
Navodno, ako napišeš adminki negativnu, reagira za sekundu na sve tvoje upite [:hihot] [:jezik]
2014 05 01
Imam skoro 100 pozitivnih i ne otvara mi se novi profil iskreno. Svaki dan cu joj slat pa valjda ce se smilovat.. A i briga me, nek stoji, svak ko pogleda zašto mi stoji 99% vidit će da se radi prijevari.
2014 05 01
A sta ju moljakate. Prvo posao admina jest upravo zastita korisnika od lopovluka. Na nacin da ih roka po vidjenju. Dakle nju se trazi da reagira..a ne moljaka..ona nije mama a ti nisi dijete koje je nesto skrivilo..naprotiv..serviras joj nesto sto ona mora radit sama na pladnju..to me sjeti na..koga cega janjetins..komu cemu meniii [:smije]
2014 05 01
Da naletim na takvoga i saznam mu osobne podatke,to bi se rješavalo van krpa i foruma i ni 3 admina mu nebi pomogla. govno od osobe,umjesto da zasuče rukave i lati se posla ide zajebavati i potkradati ljude a onda im se još i ruga. Naletjet će i taj na nekoga tanjih živaca.Samo je pitanje vremena.
2014 05 01
Pa bio je članak o njemu u jutarnjem, zna se ko je i što je i gdje živi. Ima vile a socijalno prima. Neznam kako mu ovo i dalje prolazi.. Strašno. Cure samo budite pametne za ubuduće, profil sa super povoljnim markiranim artiklima je 99% lažan profil. Danas mi je jedna korisnica pitala za još jedan profil sumljiv, isti način pisanja, bez povratne. Ali ne želim imenovat jer nisam 100% sigurna.
2014 05 01