Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne zaslužena negativna od kriminalca ?

Nisam čitala to u jutarnjem ali su bile barem 3 teme o tom liku na MK. Dno dna od osobe.Kao uostalom i svi koji se bave takvim rabotama.
2014 05 01
Evo par natuknica što sam ja primjetila kako ga skužiti :) - nepismenost, tipa ovako nešto - pozdrav svima,na ovom profilu mozete naci svasta od odjece,tajica,torbica,obuce,uskoro ubacujem jos zamjene nebih,predloziti cu zamjenu,saljem postom,moze i preko tiska.super nove stvari.trazim blabla nešto u zamjenu takoder markirano. Često bez zareza, velikih slova...velika slova su samo u negativnima [:smijesi] - na upit o dodatnim slikama kaže nema problema a ne pošalje ih naravno, slike su sa neta skinute. - prodaje uvijek moderne, aktualne i tražene artikle da se cure lako navuku, nekakve haljine extra, air maxice, nike odjeću, torbe markirane.... naravno jer ih sad svi žele. - I što najviše cura privuče su povoljne cijene uvijek ispod 300kn, ( 199kn, 190kn, 250kn ) - nudi akcije ako kupite tri para dobijete popust, kao npr tri nike tenisice za 330kn. - NEMA POVRATNIH što je najveće upozorenje. Znam da smo svi počeli od nule, ali uvijek treba imati dodatni oprez sa početnicima.
2014 05 01
Mp,pohvale za pokrenutu temu.Nije samo stvar tvoje nepravedne negativne(iako se iz aviona vidi da je lažna),nego i stvar toga da se taj škart od osobe zaustavi i blokira na svakom profilu s kojeg operira.
2014 05 01
I da još jedna stvar kad sam htjela nike tenisice kupit, kao rok dospijeća je 2 dana, uvijek u kratkom roku nabavlja željenu robu, a gledajući realno di je to moguće tako brzo naručit neku haljinu ili tenisice za 2-3 dana ?! svi modeli su mu dostupni, poslala sam mu desetke modela, sve ih ima zamislite, a podatke za uplatu sam dobila na broj računa i matko brko rba bank i br moba koji bit ce nije ni aktivan. A što se tiče tog sumljivog profila lako je provjeriti, dodatne slike neka fotka, slanje prije uplate, broj računa i ime...
2014 05 01
MP: Ima na lageru [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 01
[:hihot] Da, količine su "neograničene" ..navalite [:hihot]
2014 05 01
Sramota za ljudski rod. [:smijesi]
2014 05 01
Tog tipa treba jednostavno preveslat, uplatit mu 2000 kn i riješit to na policiji zauvijek (sve ispod te cifre, za policiju nije krađa)
2014 05 01
Onaj profil od danas sumljivi - busted! Hehe.. Nestao je post, al da, lažan profil. I eto ja skupljam negativke [:smijesi]
2014 05 01
Još jedno opažanje sa zadnjeg profila - otvara teme stalno tipa gdje kupiti na fejsu markirane povoljne artikle. Samo da privuče pažnju.
2014 05 01
Ljube moja, ubiti će te ovaj detektivski posao, nakupiti ćeš minusa samo tako ...
2014 05 01
ma baš te briga, neka ti stavi negativnu sa svih svojih profila makar ćemo znati iza kojih se sve krije [:hihot]
2014 05 01
ma baš te briga, neka ti stavi negativnu sa svih svojih profila makar ćemo znati iza kojih se sve krije [:hihot]
2014 05 01
ma baš te briga, neka ti stavi negativnu sa svih svojih profila makar ćemo znati iza kojih se sve krije [:hihot]
2014 05 01
Pod tim profilom chiarina mi je ostavio još jednu negativnu jer sam njen opis koristila ovdje da se zna prepoznat.Ma nek ostavlja, vidi se ko ih ostavlja. Bar sam nekome 199kn x 6 spasila [:hihot] bio je iz solina a sad je iz slunja ;-)
2014 05 02