Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne zaslužena negativna od kriminalca ?

A smeće je zapravo iz Kaštel Gomilice [:hihot] [:hihot] I često operira sa jednom kolegicom po imenu Sonja Šarić pa eto pazite i na to ime...
2014 05 02
Onaj gospodin iz članka u Jutarnjem koji također na taj način krade je inače iz nekog mjesta na granici s Mađarskom, ima ih više očito, nadamo se da nisu baš svi otkrili Moje krpice [:hihot]
2014 05 02
Kastel gomilica je jako lijepa [:smijesi]
2014 05 02
[:smije]
2014 05 15
> mp1989: > Bok, evo dobila negativnu iz razloga što sam upozorila cure na profil na njuškalu za kriminalca Mate Matea Matu Brka, Boka ili kako se već zove. Ima li smisla da se javim adminnistatoru, da li on briše te negativne ne zaslužene ? Dobro jutro, to je jako ružno i zapravo pokazuje nekada stanje u zajednici da onaj tko upozori na nešto biva kažnjen a ostali zažmire i tako to prolazi subjektivnog karaktera procjena situacija.... Nevezano za ovaj vaš slučaj ja sam dobila negativnu ocjenu od ženske koja je kupila torbu od mene za male novce inače je torba bila jako skupa i stvarno kvalitetna slike su bile na profilu sve je bilo vidljivo da nema oštećenja da bi dotična kad je primila torbu uslikala jednu zarez koji se prostim okom ne može vidjeti ono zoom učinila stavila kao sliku meni negativnu i eto ti ga na. Ja koja sam ovdje jako dugo jako puno kontakata ostvarila moja reputacija dobri odnosi lijepi komentari kao kupca i prodavača nisu previše značili čak što više ADMIN je meni ostavio negativan komentar a moj komentar koji sam ja dotičnoj stavila njoj je obrisan. Toliko o tim negativnim ocjenama. Želim ti puno uspjeha u skidanju negativne ja nisam ni tražila da se ispravlja bezobrazluk jer ako toliko kontakata iza mena i pozitivnih komentara nije dovoljno da se mene upita što imam za reći od Admina već kako koja slobodna šuša izazvana ničim počne lagati i danas svemoguće montirati fotografije je relevantnije a onda tu se nema što reći. Ugodan vam vikend i nemojte se oko toga previše uzrujavati.
2019 03 09
Mioolim vas koji je profil od administratora da i ja nešto napišem vridinim administratorima
2019 03 09
1 2 3 4