Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

cure pomozite

može neka dijeta bez vježbanja,ali učinkovita,jer ja sam totalni anti vježbač,jedino volim vozit bicikl al sad je malo ružno vrijeme pa nemam mogućnosti,a do ljeta bi htjela malo skinut koju kilicu(5kg)
2013 01 28
fitness insanity :)
2013 01 29
glupost je, zapravo nezdravo je da se ne smije jesti poslije 6 , pročitajte malo po netu zašto da se ne raspišem sad. Puno vode, limunade bez šećera, čaj od mente, zeleni, ujutro jesti većinom ugljikohidrate,dugo drže sitima ( zobene pahuljice, raženi kruh, dimcek, ,.. navečer proteine ,( bijelo meso, posni sir,jaja, jogurt...,, i zdrave masnoće ( orašasti plodovi) jesti puno voća i povrća, što manje pohanog i prženog, bazirati se na kuhanome i varivima. Izbaciti slatkiše i sokove, Vježbati je poželjno, ako ništa drugo prošetati svaki dan, Ovako sam ja skinula 10 kg [:smijesi]
2013 01 29
i ja se uclanjujem u ovaj klub. svaka cast na skinutih 40kg, ak sam dobro procitala. jesi onda morala puno vjezbati da se koza zategne ili se to s vremeno samo? i ja sam nabacila 5kg u zadnjih par mjeseci. istina je ovo sto veli lenna88, ali to ne vrijedi za svakoga. primjedba: izbaciti zasladjene sokove. obicni sokovi bez secera su ok. takodjer, mislim da moze kockica tamne cokolade na dan. ja sam bas rijesila neki test u jednom casopisu koji sam tip debljanja: volim slatko. napisali su savjete kako se ne odreci skroz slatkog, a svejedno ne debljati se zbog "grijeha" ostalih tipova se ne sjecam dobro - mislim da jedna jede nocu, druga zbog stresa, treca ne moze odoljet slatkom, a cetvrte se ne mogu sjetit. iz frustracije valjda. evo nadjem papir koji sam sacuvala- tu stranicu iz casopisa
2013 01 29
a ne, cetvrta nije iz frustracije - to spada pod stres. cetvrta kategorija je ona koja precesto jede. a meni za slatkise pisu sljedeci savjeti: - dnevno je dozvoljeno 25g tamne cokolade. to je vec dovoljno da upali serotonin ili sta vec izaziva coksa. - nemojte jesti slatko na prazan zeludac, nego samo nakon glavnog jela. inace dolazi do jakih promjena kolicine secera u krvi, a takve instantne razlike u razini secera u krvi (šok za organizam) pogoduje iducoj navali na slatko (prevodim s njemackog na brzinu; ne trudim se bas oko prijevoda u ovom trenutku, sry)
2013 01 29
nadalje, sto treba konzumirati, koje namirnice: - 2L dnevno nezasladjenog caja od mente, npr. to zaustavlja snaznu zeljuza slatkim. takodjer i juha od povrca ostavlja ugodan osjecaj sitosti - tamna cokolada nas cini sretnima isto kao i mlijecna cokolada, ali ima 8% manje secera (ona sa 70% udejla kakaa) - oprez tijekom pms-a: nakon ovulacije opada razina serotonina, sto izaziva promjene raspolozenja. zato cesto potkraj ciklusa pribjegavamo cokoladi, koja doprinosi osjecaju srece. avokado i piletina sadrze vitamin B6 koji isto dobro dodje kao i ta neka djelatna tvar iz cokolade koja je zamjena za serotonin, uvijek zaboravim kako se zove
2013 01 29
bitni su i proteini kojih u velikim kolicinama ima u mesu, mlijeku, ribi, soji i mahunarkama. oni su bitni za osjecaj zadovoljstva ili sl. jer osim serotonina jos neki neurotransmiteri su navodno prilicno osjetljivi na odredjene hranjive tvari. a da se ja ssad ne bi i dalje raspisivala po temi, evo ostatak iz onogcasopisa u fotki pa tko razumije-razumije. ili nek netko drugi prevede - ja sam dovoljno tipkala za iducih par dana [slika:4742e342-da9f-493e-a4f0-395925d8da61] [slika:45897607-dd0b-4f04-9f9d-e46c912b7017] [slika:287bf4e5-271d-48fb-bd8a-82ebcb0d964d] [slika:f1bce977-0f46-4932-b551-1e8b8386522b]
2013 01 29
samo insanity! :D u 13dana sam izgubila 3kg :)
2013 01 29
Insanity sta?
2013 01 29
Insanity workout, vodi ga fitnes trener shaun T. Imas na internetu pa mozes skinuti njegove vjezbe i kalendar s rasporedom vjezbi. Sastoji se od prve faze+recovery week+druga faza.sve zajedno traje 60dana. Ja sam odradila samo prvu fazu od 4tjedna i sa konfekcijskog broja 40 uskočila u 38 :D
2013 02 02
1 2