Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

Imam svekrvu, zena u pedesetim godinama, voli se uredjivat, manijakalno je pedantna (ja nisam, nisam prljava al nisam bome ni manijak za cistocu) i ono najvaznije da je ona naj naj naj pametnija zena koja je ikad hodala zemljom ( ovo je naravno sarkazam). Ona zna od svih sve naj bolje. Zna da je moje dijete gladno iako sam ga nahranila, znaa ju treba presvuc iako sam ju presvukla i tako. Zna da se jaja ne lupaju o tavu nego o radnu povrsnu. Zna da je ona radila sve bolje nego mi drugi. Ona je bogami moderni Ajnštajn. Ona zna da je moja beba spavala po noci (iako nema sanse da je cuje jer smo mi na katu), uvjek izigrava djevicu Mariju i tako to. Da li vi cure imate dobre ili lose svekrve i kako sa njima izlazite na kraj? [:znoji]
2014 05 16
Oooooo daaaaaa...... isto tako, samo ja sam u braku 12 godina pa mi nebi 16 stranica bilo dosta kad bih krenula. Tako da mogu samo suosjećati s tobom [:hihot] [:hihot] .
2014 05 16
kak izaći na kraj hmmmm ja sam se vrlo jednostavno odselilaaaaaaaa i riješila sve probleme
2014 05 16
moja je od mene dalekooooo,hvala Bogu :)))) inace glumi isto djevicu mariju a da ne velim kakva je inace.. laze svojoj djeci,nije ju briga za njih,samo kad nkj treba zove,izvlaci se na bolesti a uopce nije istina,vec je umirala sto puta dnevno al nis :P seli se iz stana u stan... bila kod mene dva dana mislila sam da ce mi glava eksplodirati [:vrti]
2014 05 16
razbij joj mit o lupanju jaja. [:smije]
2014 05 16
Daleko od očiju, mir u kući [:hihot] . Moja je dobra žena, ali je potpuno drugi mentalitet.
2014 05 16
spoh, tocno tak. nema tog boga da smo pod istim krovom. i da je najbolja na svijetu. jednostavno ne. [:smije]
2014 05 16
Moja je tako dobra ,kao one što lete na metli..kontam si da je ona jedna od njih!!!!
2014 05 16
najbolja je ljubav na daljinu,u takvim slučajevima [:smije]
2014 05 16
Nisi se ti rastala? Moja je super, za sad... Ne gura nos nigdje, ne petlja se niti nam išta pametuje. Poštujem ja nju i ona mene i ok je... Mislim da će se puno žena naći u tvojoj priči [:boji] Ali ima i onih ok svekrvica [:zaljubljen]
2014 05 16
Trigonometrija, svoju si opisala kao onu Mary iz Raymonda hahah. :-P
2014 05 16
ne smijem komentirat ništa..i šogorica mi je na krpicama(njena kćerkica [:hihot] [:hihot] ),da se nebi ulogirala [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 16
Eh da. Bila je ona ok dok se nismo doselili kod njih. Onda je poceo cirkus. Doslovno. Nadam se da cemo se i mi uskoro moc odselit. Makar i na mars. @Cipelitza najbolje bi bilo da razbijam jaja na njenu tikvu. [:smije]
2014 05 16
A za sad je oke,jer jos nisam u braku s njezinim sincicem,al kad budem,vidjet cemo,uglavnom cu bjezat sto dalje od tog kraja di zivi [:hihot]
2014 05 16
Pa skoro ko Marie na Raymondu. Sam kaj ima drugaciji friz. Hahaha
2014 05 16
1 2 3 4 5 ... 10