Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta,pomoć!

Cure,dali se kojoj dogodilo da pošta nije dostavila paket, poslan obično? Poslala sam paket 28. i cura tvrdi da još nije došao. Pisala sam prigovor na mail od pošte ali još nema odgovora. Koliko je moguće da se paketa zagubio?
2014 06 03
a zašto šalješ obično- paket ..nemaš nikakav dokaz da si ga slala
2014 06 03
Moguce je... Ja sam narucila od jedne krpicarke i trazila dostavu postom i nije nikad dosao paket [:sokiran] A znam da me nije krpicarka zeznula jer nije bio veliki iznos i bila je mala sitnica u pitanju koju sam jako htjela ali eto... Od paketa ni traga [:place]
2014 06 03
slala sam već nekoliko puta i sve je bilo uredu
2014 06 03
baš sam sad curi jednoj napisala....dvije pošiljke "obično" nikad nisu došle do mene... [:vrti]
2014 06 03
u principu to je sutra tjedan dana....pa sačekaj još..pošto si slala obično
2014 06 03
mislim to "preporučeno" ti dođe 1,20 kn - mislim...pa ako šalješ već paket i vrijednije radije uzmi to...ako je nešto sitno i nebitno onda ok obično...ali vidiš i sama
2014 06 03
teta nije vagala, nego mi samo dala račun za markicu. Postoji li kakvo pravilo do koje se težine smatra pismom pa zato nije vagala ili jednostavno nije ? Cura mi ostavila negativnu misleći da sam je prevarila,ali se ne bih spuštala tako nisko zbog 15kn. [:znoji]
2014 06 03
Ja sam slala prioritetno i nakon dva tjedna mi se vratio.
2014 06 03
ja sam poslala cca 200 paketa obicno i niti jedan se nije izgubio uvijek ostavim na pismu i svoje podatke i br.moba inace neces puno postic mailom, trebas otic i ispuniti potraznicu, tesko ce se nac ali moguce je
2014 06 03
obicno pismo je 3,10kn. prioritetno je plus 1-2kn. ne znam tocno a najjeftinije preporuceno je 9,50kn. jedino preporuceno ima dokaz o slanju, a prioritetno samo znaci brze slanje.
2014 06 03
onda to nije paket nego pismo ...
2014 06 03
inace preporuceno nije puno sigurnije, dobivate 3-5x iznos postarine i recimo da je posiljka vrijednosti 300kn a postarina je iznosila 12 to znaci da ce vam posta dati samo 36-60kn
2014 06 03
sepina - moji su podaci također na poleđini, valjda će se vratiti ako se zagubilo. Vicky1- unutra su tajice,ali su jako lagane,pa ne znam kako onda te težine idu
2014 06 03
Najbolje je poslati preporučeno ili još malo nadoplatiti pa da bude prioritetno, onda brže dođe. Sve ostalo za što nemamo potvrdu da smo predale, teško ćemo nešto uspjeti dokazati... a mislim da se ni oni u pošti baš ne "trgaju" da bi našli. Usput, običnu poštu naši poštari često ostave npr. kod 5.-og susjeda, ili mi dobijemo npr. izvod iz banke za nekog tko živi na kraju ulice i sl. toliko o poštarima... ja baš i nemam puno povjerenja u njih, na žalost... [:tuzan]
2014 06 03
1 2