Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je korisnica Janette?

Drage cure,ima li tko njezin broj?
2013 02 03
To sam bas i ja htjela napisati. Ali zasto kupujete od nekoga sa toliko neg.pov.info.
2013 02 03
Ne znam što joj se dogodilo ali prikupila je zavidan broj loših komentara [:sokiran] Probaj kontaktirati nekog od cura koje su s njom surađivale,očito više njih ima njen broj mobitela...
2013 02 03
Vidjela sam sve [:sokiran] ALI,ona ima nešto što meni zbilja treba,tako da sam se mislila dog za kupnju pouzecem,drugačije ne dolazi u obzir,pored svih onih negativnih komentara [:frustriran]
2013 02 03
Imas pravo... [:sokiran] jao,sta da radim?
2013 02 04
pa ne znam, stavi oglas na podforum "trazim" i link na taj njen predmet, mozda ti se neko pouzdan javi koji ima to sto trazis [:smijesi]
2013 02 04
jesam vec,nitko nista :(
2013 02 04
Ako hoćeš na sigurno kupiti- kupi i plati pouzećem. Tj. naruči to nešto od nje, ali da ti pošalje HP Expressom, a ne običnom poštom. Doći će te malo skuplje- 20-30 kn. Ovo ti govorim jer sam ja tako kupila sa njuškala mobitel- lik mi ga je poslao HP Expressom iz Osijeka (on nije NIŠTA platio)- već sutra ujutro je bio kod mene u Zadru na KUĆNOJ ADRESI- i kad su mi ga dostavili, ja sam ispred dostavljača otvorila paket da vidim da li je mobitel stvarno unutra- bio je. I onda sam dostavljaču platila i mobitel i cijenu slanja.
2013 02 04
tako nesto sam i mislila,samo ti si ocito imala srece,inace ne daju otvarati [:sokiran]
2013 02 04
Ne znam- ja sam mislila da je to uobičajena praksa. Mislim što tu dostavnu kuću košta ponovno zalijepiti taj paket nakon što ga ti otvoriš- apsolutno ništa. Možda da probaš ako ti se da- na netu nađi brojeve različitih dostavnih kuća- ima ih sada barem 4-5, pa nazovi i pitaj da li možeš kad ti dostave paket otvoriti ga prije plaćanja i uvjeriti se da je to nešto stvarno unutra i u stanju u kojem treba biti- pa onda naruči dostavu preko TE dostavne službe- cijene ti se minimalno razlikuju jedna od druge. Eto tako bi ja- da stvarno hoću to nešto
2013 02 04
Hvala ti na savjetu,tako nesto cu i napraviti :)
2013 02 04
Meni se ta cura malo javi malo ne. pa hoce nes kupit pa nece, pa opet hoce. kao da misli da cu ja specijalno za nju cuvat nesto dovijeka. Vidjela sam da je skupila poprilican broj negativaca, zato prakticiram primopredaju ili uplatu na racun. Pa ti sviraj :D [:smijesi] [:smije]
2013 02 04