Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Crikvenica- treba li vjerovati vremenskoj prognozi?

Jaoooo... na sto muka sam [:smije] sutra krećemo prema Crikvenici, a ja već danima uvjerena kako će nakon srijede biti lijepo i sunčano... I danas za svaki slučaj odem na dhmz i imam šta i vidjet.... za vikend kiša, pa sve nešto oblačno, s malo sunca, pa malo kiše.. i to sve u sljedećih tjedan dana, koliko trebam i biti [:sokiran] E sad, koliko je sigurna takva prognoza? Samu sebe uvjeravam da i oni fulaju tu i tamo [:kesi] Ima li nade da zapravo bude baš lijepo i sunčano vrijeme? Utješite me [:smije]
2014 07 23
bit ce lijepo i suncano [:smijesi]
2014 07 23
Lucija170, hvala [:smije] lanaa123, ovo izgleda preodlično u usporedbi s dhmz, stvarno se nadam da će biti tako [:kesi]
2014 07 23
uopce nemoj gledati prognozu,svaki dan ce ti pisat drukcije za narednih par dana,vjeruj mi [:smijesi]
2014 07 23
Ja inače uooopće, ali baš nikada ne pratim vremenske prognoze, zato sam sad i mislila da je ovo sto posto sigurno i sva se isprepadala [:smije] znači, neću se s prognozama zamarat [:smijesi]
2014 07 23
Ja sam u Vodicama,2 dana pada kisa,od sutra bolje nadam se [:hihot]
2014 07 23
idem i ja uskoro prema crikvi,bolje im je da namjeste tu prognozu na suncano kako god znaju i umiju [:smije]
2014 07 23
Ma prognoze često pogriješe. Moguće je da budu samo naleti nevrenema i to brzo prođe. Bez brige... Ali ponesite kišobrane :)) [:jezik] (Najbolji odmor u Vila Lucia (Novi Vinodolski) - vilalucia.com.hr)
2014 07 23