Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Navlakuse jedne!

Ovo mi se vec treci put dogada da posaljem upit za nesto, a osoba odgovara: prodano je . Ok, ali zasto onda oglas stoji mjesec dana, cak nije ni 'prodano' oznaceno? Zar neke toliko vole paznju u inbox? Osjecate se bolje zbog toga? Ili kada se natezes sa osobom mjesec dana oko necega, ona se prijavljuje svakih 15 dana a artikal stoji i dobiva upite svaki dan i tako sve zavlaci? Nekima je stvarno dosadno. Rado cu linkati o kome je rijec. [:vrti] [:frustriran]
2014 07 27
[:ljut] [:ljut] koja je to pametnica??
2014 07 27
A mozda jednostavno ne zele suradivati jer nemas nijedne povratne? [:vrti]
2014 07 27
ovo za povratne sam i ja htjela napisati..nije da opravdavam, ali moguće
2014 07 27
ako ona normalno uplati prije slanja, ne vidim zašto bi bio problem ako nema ni jednu povratnu [:sokiran]
2014 07 27
zato što može biti psihički nestabilna i može joj biti dosadno, pa zahebavati curu da stvar nije stigla ili da je stigla ovakva ili onakva..glupo i ne gledam na povratne kod prodaje, nego uvijek idem po feelingu, ali eto, nekim curama je to možda dovoljan razlog
2014 07 27
a možda su jednostavno navlakuše i ne žele prodati stvar nikome, hvala bogu pa ih ima ovdje dovoljno
2014 07 27
možda stavi svoje stvari koje koristi i koje su stvarno privlačne samo da joj profil lijepo izgleda, ali ih nema namjeru prodati [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 07 27
Morate bitii svjesne da je 90% korisnica Krpica - balavice, jednom riječju. To dovoljno govori.
2014 07 27
O kome se radi
2014 07 27
Meni je jedna balavica rekla ,ako ne zelim kupiti da ce mi dati negativnu ,a druga mi je rekla da ce doci do mene sa auto,pod uvijetom da joj platim benzin. Ma svasta si umisljaju
2014 07 27
Bezbojna i AuroraZg da slazem se. Vecina je ovdje jos maloljetna ili tek punoljetna!!
2014 07 27
Imam i ja dva slučaja, baš sam išla provjeriti još artikl stoje, jedan je rezerviran mjesecima a drugi je prodan ali još u prodaji... [:jezik]
2014 07 27
a ima i onoga kad netko kaže da će kupiti, pa ti čekaš uplatu kao budala i onda ne znam šta bih rekla drugim kupcima jer nije ni rezervirano, ni prodano a ni slobodno [:vrti]
2014 07 27
Sophela se prepoznala u ulozi balavurdije pa zna kak je to
2014 07 27
1 2