Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

posteljina-savjet

pozdrav cure, kupila sam novu posteljinu u lidlu i oprala je prvo u perilici a zatim namocila u omeksivac no i dalje se osjeti neugodan miris, onako industrijski. imate li kakav savjet kako se to rijesiti? prekrasna je i ne zelim je vratiti [:place]
2014 08 06
kao prvo, opranu robu ili posteljinu ne mozes nigdje vratiti. ja sam isto kupila posteljinu u lidlu i nisam imala problema s tim
2014 08 06
Mi kupujemo često posteljinu u lidlu i taj miris ti nestane s vremenom... Znam da nije neka utjeha, al eto [:hihot]
2014 08 06
ne zelim ja nju vratiti, ali sto se tice vracanja, u lidlu se sigurno moze vratiti oprano, jer sam ja vratila hlace
2014 08 06
pa prozrači ju par sati
2014 08 06
Stavi ju van da se lufta, ja sam kupila par majica i trebalo je nekoliko pranja da ode taj miris [:tuzan]
2014 08 06
prozracila, stoji vani 2 dana
2014 08 06
Za te raznorazne mirise uvijek kažu da je dobro staviti par kapi octa u mašinu prilikom pranja, ali moram priznat da nisam probala.. [:hihot]
2014 08 06
Ja cesto kupujem posteljinu, deke,jastuke itd u Lidlu [:hihot] ali nikad mi se nikakav miris ne cuje ali mozda zato jel kupujem samo od 100%pamuka, vidjela sam da imaju i mjesani pamuk sa sintetikom. Moglo bi biti zbog sirovinskog sastava.
2014 08 10