Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Curke trebam pomoć *hitno*

Dakle dogovorila sam se s djevojkom prije par dana da ću od nje uzeti neke stvarčice, i uplatila 300kn i sve je lijepo prošlo i ona je to poslala Tiskom, i dobila sam šifru za pračenje i evo već 5 dana piše da je paket u distribuciji a inače bi mi paket znao doći za dva-tri dana Ona je s mora a ja iz Osijeka, pa sada ne znam jel Vama inače isto toliko treba da dođe paketić ili? [:tuzan]
2014 08 10
Ljeto je, ljudi na godišnjem...Meni ponekad dođe za 2 dana, ponekad za 7 dana. Ako piše da je u distribuciji, onda će vam možda već sutra doći.
2014 08 10
Ako pise da je u dolasku na tvoj tisak doce nebrini [:kesi]
2014 08 10
bio je i praznik ovaj tjedan. Strpljen spašen [:smije]
2014 08 10
Doći će, samo smireno, vjerojatno zbog godišnjih i tako to, ako nisi sigurna odi na taj tisak pa provjeri da nije stigao ili pitaj kad bi trebao stići jer im možda nešto šteka na stranici [:smijesi]
2014 08 10
ja sam poslala prije tjedan dana paket i tek je danas stigao na odredište. ne brini, sad im više treba
2014 08 10
Rečeno mi je da im je rok za dostavu 6 dana, a nakon toga da treba pitati telefonom glavni Tisak u gradu što je sa pošiljkom. Osim toga, barem kod nas su zaposlili nove djelatnice, koje ni ne znaju što bi sa paketima, jer ih nisu podučili, jer su one koje znaju na g.o. Lijepo je kod nas, zar ne?
2014 08 10
Hej, sada mi više ne piše da je u distribuciji nego da je u dolasku, što to sad znači? [:vrti]
2014 08 10
Ako piše da je u dolasku znači da će sutra biti na kiosku.
2014 08 10
kad je u distribuciji, znači da ga trgovkinja još nije stavila u kombi koji to razvozi nego da je još bio kod nje na kiosku..a kad je u dolasku, znači da ga čika vozi do tvog kioska [:smije]
2014 08 10
Znači da je paket 'krenuo' prema tebi u Osijek, a s obzirom da je s mora možda će potrajati još dan dva jer oni kad dobiju paket napišu da je stigao tek slijedeće jutro. Meni je tako paket iz Osijeka dolazio cijeli dan, što je glupost jer sam iz Vinkovaca (pola sata voznje). Ne brini se, stići će. Samo ga prati preko neta :P
2014 08 10
Kod mene slična situacija. Cura je poslala, ali paket ne dolazi. Da bi na kraju ona išla pitati u tisak i ispostavilo se da je paket otišao nekud drugdje.
2014 08 10
na tiskovoj stranici pise kao da kad pise da je u dolasku to znaci da je krenuo iz zadnjeg skladista
2014 08 10