Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta / pouzeće

Večer cure [:zaljubljen] Imam jedan problem, ovako: poslala sam ja upit jednoj curi za Cyber Dreadove jer su mi trebali za photoshooting i mi se sve lijepo dogovorile, cura je jako simpa i draga i sve do sada ko po špagi. Dakle, cura je poslala paketić poslala prije više od tjedan dana, a ja obično dok trebam preuzeti nešto - ili donese poštar ili dobim listić na kojem piše što trebam, a sad niti jedno ni drugo [:sokiran] Sad cura misli da ne želim preuzeti paket, a ima dobru adresu i sve je točno napisano a meni nitko ni glasa nije rekao [:place] Što ću sad? [:place]
2014 08 10
kako ti je poslan preporučeno? odi pitati na poštu imaju li što za tebe...
2014 08 10
odi sutra do pošte pa pa vidi jel ima kakav paket za tebe. [:smijesi]
2014 08 10
Ali cura veli da ga poslala od više od tjedan dana, pa kaj nebi poštar trebao donijeti listić ili paket?
2014 08 10
neće nositi paketiće ako imaju dosta pošte ili je paket poveći, par cura se žalilo da im nije ostavio listić...., nekada umjesto u sandučić , zaljepe na ulazna vrata zgrade..pa ili neki klinac otrga, vjetar odnese....100 mogućnosti...ovako ti sama provjeri
2014 08 10
Moguće [:tuzan]
2014 08 10
i ja imam isti problem [:place] poslala sam curi paket prije 6 dana i jos ga nije dobila [:place] [:place]
2014 08 10
Ja se niti ne sican kad su mi ostavili zuti, zato uvik provjerin u posti.. btw ona je mislila da ga ne zelis preuzet jer si se uredno prijavljivala, ali joj nisi odg na poruku :)
2014 08 10
brzo trci sutra na postu odmah ujutro dok nisu paket poslali nazad, nekad postari zaborave ostaviti zuti papiric....zapravo vec si trebala u petak pitati na posti jel imaju kakav paket za tebe...oni to zacas u kompjuteru provjere ili jos jednostavnije pogledaju na policu jel ima paket na tvoje ime ;)
2014 08 10
Hvala vam cure, zlatne ste [:poljubac]
2014 08 10
Stvarno užas [:place]
2014 08 10
pa po broju posiljke se sve vidi gdje je bio i kada i gdje ti je sad
2014 08 11
ali kak ja znam koji je broj pošiljke? [:sokiran]
2014 08 11
pa prodavacica ti ga treba reci, pogotovo ako misli da ga ti ne zelis preuzeti
2014 08 11
sve se moze vidjet po broju paketa, dal je dosao k tebi, dal ga nisi preuzela, tj dal je poštar bio pa tebe nije bilo kod kuce ili nisi dobila papiric ili se zagubio. uglavnom sve se vidi po broju paketa. odes na stranice poste, ukucas u rubriku pracenje posiljke broj i sve izbaci. gdje je sada, dal se vratio k njoj ili te ceka na posti, ma da ne vjerujem da te ceka jer se nakon 5 dana vraca posiljatelju. zasto nisi otisla na poštu pitat ako vec nije dolazio?
2014 08 11
1 2