Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoććć cureee

jedna cura zeli da joj posaljem stikle pouzecem, koliko ce joj otprilike doci postarina ako je vrijednost 100kn? iskreno mene je malo strah da mi se taj paket ne vrati zbog jednog iskustva...
2013 02 08
Pošta ti sebi jos proviziju zaracuna oko 2% na sve to; sto placa kupac..to jedino znam! :(
2013 02 08
pouzece [:ljut] nikako ne preporucujem jer ispadne skuplje dosta a ni tebi niko ne garantira da ce kupac htjeti uzeti paket pa ces sve troskove postarine snositi sama
2013 02 08
objasni joj kako stvari stoje sa pouzecem i da je ce je izac skuplje i to dosta, rade posalji preporučeno, stim nemas nikakve brige, ovako ako ti se vrati paket ti ces nagrabusit i morat platit duplu poštarinu :/
2013 02 08
Draga, ona bi morala platiti ukupno oko 150 kn, sa poštarinom, i onom provizijom, i vrijednost robe... Nikako se ne isplati jer je puuuno preskupo..
2013 02 08
ne razumijem , ja saljem iskljucivo pozecem , tako je osiguran kupac da ce dobiti svoju stvar koju placa , jer tu samo placu kako su prevareni , pa normalno kad uplatis nepoznatoj osobi na rn i neznas tko je,,cast izuzecima, ja uvijek placam postarinu pri salanju i jos spustim 10 kn na otkupninu koju mora dati postaru .Ja mislim da je to fer i korektno,i nitko nije zavaljan .
2013 02 08
posalji pouzecen i sama plati postarinu,pa onda otkupninu uvecaj za iznos postarine:) tako ako ti se vrati,nista ne placas :)
2013 02 08
25 kn ako je veci paket, a 20 ako spada pod 'manju pismenu posiljku, manja kutija ..'
2013 02 08
Nema sanse, jednom sam slala obican remen s malo tezom kopcom, i to zato jer je kupac tako htio, meni je bilo svejedno... Uglavnom, remen je bio 60, a ukupno je platio 105 ili 115 kuna, vise se ni ne sjecam, bilo mi je preeeeeegroznooo [:place]
2013 02 08