Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

Ma ova će tema opet imati 100 stranica..Sve smo rekle.
2014 09 14
Tako svejedno kad sam se sama na svoje oči uvjerila da će netko iz zlobe ići cinkati neki glupi totalno tag koji ono, nit je zara nit whatever. Nego tipa nije bijelo nego crno. Da, ima i takovih ljudi. Ali meni užasno smeta kada upišem Chanel puder ili nešto i onda dobijem essence... pa točno i konkretno znam što želim. Za ove nijanse boja i stil, mislim, ja nekad ne znam što bih napisala i jesu li cipele kaubojke ili gležnjače ili kak da ih opišem.
2014 09 14
Slažem se da bi adminka trebala najčešće tagove upisat u tražilicu i čistit, ovak će tema za čas biti puna i zaključana. A ona koja je prvi put stavila krivi tag će naučit na teži način. Uostalom, svakoj je izgovor da je to bilo prvi i jedini put da je krivo tagirala/otvorila temu da traži itd.
2014 09 14
Dobro to je zbilja pretjerivanje. Ali treba pobrisati upravo ove sto kazes, trazis chanel i nades ga mozda na 18. stranici. Ako i tamo.
2014 09 14
Naravno da nije tvoj posao. Nas posao je ukucati u trazilicu zaru i kupovati zaru,a ne listati 3 stranice da dodjes do zare.
2014 09 14
Nadam se da će administratorica pregledat tagove i uvjerit se da treba brisat, a ne samo brisat jer je netko stavio tu...
2014 09 15
Zasto dizete prasinu,ja nisam niti znała da se pod tenisice recimo ne smije tagirati neku Marku tenisica,ili pod cizme replay staviti i mustang jer inace imaju dosta slicne modele,uostalom kad god sam upisala nesto ,nikad mi nebitocno to izaslo nego sve i svasta..vjerovatno puno cura niti nezna to pravilo..pozz psim ocito vas nije ste tu sto godzina..i zasto se onda ne załogę i na one koji ostavljaju da nesto nosta 1 kn i onda trasę tristo..hm.hm ima ovdjepuno vise njih koji se ne drze pravila nego oonog koji se drze..uglavnom ja cu maknut krive tagove. [:hihot]
2014 09 15
Joj ova tipkovnica na mobu mi svaku rijec krivo ispravi [:hihot] valjda se kuzi hihihi
2014 09 15
Mozda je to neka igra 'GUESS the brand' [:hihot]
2014 09 15
zato jer to svi ovdje na krpicama rade koliko sam ja primjetila,i zato jer imam i te torbe na profilu također pa ne pisem ponovno tagove nego samo ponovim na svim torbicama su mi isti tagovi,neke stvarno jesu te marke neke nisu -_-
2014 09 15
A najjače će biti sada kad počnu nicati teme gdje su mi nestali oglasi i zašto? [:smije] [:smije]
2014 09 15
Iskoristila bi priliku i podsjetila administartoricu da je obećala temu za fejkove [:smijesi]
2014 09 15
BigSales - ako to svi rade ne znači da je ok... Jel tebi logika govori da ako tražiš npr. LV torbu želiš gledat i MK torbe? Ili ako netko želi Replay čizme zaboli ga kaj su tvoje Mustang slične....
2014 09 15
Cemu takav kosmar, kaj onaj gumbic za prijavu oglasa ispod slike nis ne znaci??? sokiran sokiran
2014 09 15
anajack [:smije] [:smije] [:smije] mislim da ne, jer dok oni te mailove pročitaju (sustav šalje prijavu na mail) prođe 100 godina
2014 09 15
1 2 3 4 5 6 ... 18