Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne razumijem ...

tako je @rockerica potpisujem [:sramezljiv]
2014 09 25
menmi nije jasno zašto se ne iskoristi mogučnost uploadanja 5 slika kad ju već imamo... sve se na slikama najbolje vidi, kad vidim da neko ima jednu mutnu polovičnu sliku, pa da je na njoj štikla koju je nosila sama kim kardašijan i da je po super povoljnoj cijeni od 2 kune, nema boga da bi uopće pitala za taj predmet...
2014 09 25
Cipelitza najjaca [:smije] def. se slazem s njom! [:sramezljiv]
2014 09 25
i jeste primijetile, kad vec krene picvajz s uvljivanjem krame pod nesto sto ima vrijednost iznad nule, jos par argumenata? osim neopjevanog niste pitali sve tu su jos bolji taćdaunovi poput ima nas vise na profilu. [:smije] ak te nije sram uvalit zasrano, zasto te odjednom sram to glatko priznat? stvar je jasna, lagala ti ili ne. jer sve i da vas je deset, ko se s hartavim druzi, taj nije nista bolji. nego, moze koja ideja sto pitati prodavacice koje to naznacuju u opisu o meni - jel okej pitat jesi se usrala u torbu prosli vikend/tjedan/mjesec? u hlace? jesu te macke razapele ko u pola veljace u toj robi, il je to stanje redovno da prvo probusis ventilaciju promjera desetak cenata po svoj robi? ne razumijem sto tocno trebam pitat? [:smije] znas li jesti zatvorenih usta ili da ocekujem fleke dvomjesecnog menija na robi, cipelama i torbi? jel ti dragi zna promasit haljinu il da ocekujem i rahmetli nesudjene potomke po robi, jer naravno, to je fantastican nacin za obavijestit totalne neznance da ima seksa bar u pokusajima s druge strane [:smije]
2014 09 25
slazem se s cipelitzom! ja sve detaljno ispitam,trazim nekad i da mi se dodatno poslika,vec mi zna i bed biti sto toliko pitanja postavim,prodavacica kaze sve divno krasno,neosteceno,nenoseno,ko iz ducana a uredno mi dolaze ostecene stvari,tako da... [:ljut] i cemu se odmah ograditi od povrata,uvijek se moze dogoditi propust/previd s prodavaceve strane,za koji kupac nije kriv niti bi trebao odgovarati isto kao kad kupujemo u ducanima,ako skuzimo da kupljena stvar ima gresu lijepo ju odemo zamijeniti ili traziti novac nazad,pa ne vidim razloga da tako i tu ne bi mogli,tim vise sto je rijec o rabljenim stvarima a nekako mi se cini da upravo oni koji uvaljuju smece od odjece imaju napisano na profilu da nema povrata novca i robe
2014 09 25
Ja se uvijek ograđujem od povrata ako je s moje strane sve ok, stvar kao u opisu , nema nedostataka, a sad ako tebi ne stoji, e pa to nije moj problem i ne pada mi na pamet. Sva sreća nisam naletila na nijednu neugodnu situaciju kao prodavač!
2014 09 25
to je ok,ali ne misli se ovdje na takav povrat vec kad posalju unistene stvari a ne zele ni cuti za povrat,jos kupca optuze da je stvar sam unistio [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 25
u rubrici "o meni" nekim curama ne pise apsulutno nista [:jezik]
2014 09 25
Beatriss- dada , razumije da je o tome rijec, al spominje se opis- o meni , pa sam se nadovezala, jer i kod mene pise da ne vrsim povrate ni robe ni novaca.... jedino u slucaju da je moja greska, onda naravno da odgovaram za to !
2014 09 25
@kljunko i kod mene to pise da ne vrsim povrat osim ako nije moja greska ali uzimam u obzir da mi se moze dogoditi previd,i mislim da bi to svatko trebao uzeti u obzir i u tom slucaju cu vratiti novac bez problema [:smijesi]
2014 09 25
Prejaka si cipelitza,svaka cast ,U svemu se slazem s tobom
2014 09 25
Pa što se tiče opisa "o meni" i meni to isto piše, ne vršim povrat. Ali međutim, rijetke su osobe na krpicama koje će detaljno opisati stanje artikla. Što kod mene osobno nije slučaj, da nekam viri konac ja ću to i naglasiti. U godinu dana koliko sam ovdje nikad nisam imala problema. To je stvar principa. A povrat ne vršim iz razloga što ovdje ima korisnica koje se jave i nakon kojeg tjedna, da bi natrag povrat novca jer im se artikal ne sviđa, a kao im neodgovara ali su ga dobrano iznosale prije povrata. U godinu dana koliko sam tu, nagledala sam se svega i svačega. [:vrti]
2014 09 25
1 2