Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

hart of dixie (južnjačko srce )na doma tv

preporučam vam seriju južnjačko srce koja je vikendom u 6 na doma tv.ja sam pogledala sve 3 sezone i zakon mi je ,pogotovo kemija između zoey i wadea
2014 09 28
Ja isto,odgledala sve 3 sezone u par dana [:smije] [:hihot]
2014 09 28
da serija je čista zaraza, nova sezona tek nakon nove godine pa do onda ču uživati u reprizama [:kesi]
2014 09 28
Ja sam bas danas prvi put gledala [:zaljubljen] [:hihot] [:hihot]
2014 09 28
I ja danas prvi put gledala i frendica ju hvalila, ali nisam nasla ono nesto u njoj... ne znam.
2014 09 28
gledaj ivana biti če svega [:smijesi] ,serija je baš smiješna ,pogotovo lik zoey a i njen susjed lavon je baš fora
2014 09 28
na početku ni meni nije bila ali šta više gledaš se više navučeš [:hihot]
2014 09 28
Mozda i budem, posto je nedjeljom kad se ljencari kod mene [:zaljubljen]
2014 09 28
da serija je baš za to ,za opustiti se [:kesi]
2014 09 28
također pogledala, odlična, zna li tko još kakvu sličnu seriju tome za preporučiti da se može skinuti s neta
2014 09 28
Jučer baš pogledala i ova cura što glumi Zoe mi grozna...ne znam, možda joj dam još jednu šansu kad svi hvale. :D
2014 09 28
serija preesuper.. isto pogledala sve 3 sezone u tjedan dana [:kesi] i jedva čekam novu sezonu. [:kesi] a Zoe mi je super [:hihot]
2014 09 29
Najbolja serija (takvoga žanra) IKADA !!!! Kemija između Zoe i Wade je neopisiva,( toliko na You tube, i po ostalim stranicama na netu se može pronaći o Wade i Zoe, i većina se slaže da je takva kemija na ekranu još neviđena...), Inače originalno je bilo zamišljeno da bude ljubavni trokut između Lemon/George/Zoe, ali je ULETIO u igru WADE, a narodu se toliko svidjela zezancija između ZOE i WADE. da su čak odlučili i preokrenuli seriju u drugom pravcu... gledajte, vidjet ćete... a ni ostali likovi (kako serija napreduje....) ne zaostaju puno... Ja sam pogledao sve 3 sezone,( i to ne jednom, čim dođem do kraja, opet gledam od početka...)... (inače, najveći šok je početkom 3 sezone, vidjet čete, ali , naravno ne otkrivam ništa... mogu samo reći , šteta prvih jedno 16-17 epizoda, ali onda se dosta toga vraća u normalu....samo šteta što je Zoe u stvarnom životu trudna ( mislim, drago mi je za nju...ali mislim, zbog serije...), i sada 4 sezona će biti SAMO 10 epizoda!!!!!!! Serija je svakom epizodom sve bolja i bolja... Inače, neobjašnjivo, CW (kuća koja je odgovorna za ovu seriju, ju nije baš puno reklamirala , niti u USA, tako da masa ljudi ni ne zna za nju, ali , tko pogleda, nastavi SIGURNO.... ZADE forever!!!!! P.S. Ne znam kako se odviknuti od ove serije, pogledah 2 X kompletne 3 sezone... i sad se suzdržavam da pođem opet iz početka!!!!! Tko će dočekati 2015-u i 4 sezonu!!!!! [:ljut]
2014 10 05
može li se negdje na internetu gledati?? super mi je serija a nisam gledala već par epizoda :( neznam skidati preko torenta pa ako neko zna da ima ta serija na kinoteka.ba,mojekinotv ili slično nešto...
2014 10 20
bucibuci jučer bila tema pa su cure stavljale linkove, pokušaj naći. :) Ako želiš mogu ti preko inboxa objasniti za skidanje. [:smijesi]
2014 10 20
1 2